reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tran

Ano właśnie, są trany o trany, ja zanim dałam dzieciom to przekopałam internet wszerz i wzdłuż, plus rozmawiałam z pediatrami - mollersa ma dobrą proporcję dha do epa no i nie jest z hodowli ryb.
Molers nie jest z ryb? o to fajnie...mowisz ze dobry? Bo narazie nie daje synkowi ale tak myślę. i na grupie doradzali tak jak wyzej pisalam..ktos napisal ze Mollers to syf ..hmm.? z glonow jest bezpieczny?
 
reklama
Faktycznie trochę niejasno to napisałam:) Z ryb jak najbardziej, ale nie takich wielkich hodowli, tylko tak jak pisała kickunia, z dorszy żyjących dziko. A co do ceny.. Mi butelka starcza na jakieś 7tyg, płacę ok 24zł, czyli jakieś 3,5zł na tydzień. Serio to tak dużo za produkt dobrej jakości?
 
Do góry