reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

trochę głupie pytanie o płatki mydlane

KK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam

zgodnie z zaleceniami ze szkoły rodzenia kupiłam dzisiaj płatki mydlane, chcąc wyprać te wszystkie maleńkie i słodziutkie ciuszki, i... niestety na pudełku nie znalazłam instrukcji obsługi :) Czy któraś z Was wie, czy można tymi płatkami prać w pralce automatycznej, czy tylko ręcznie? Będę bardzo wdzięczna za poradę.

reklama

rachelka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Obawiam się, że rączkami trzeba :(
Ponoć "zapychają" pralkę. Do automatów to chyba jednak proszki lub płyny, mleczka do prania bardziej się nadają.

Ale może ktoś ma pomysł na płatki w pralce?:)

pozdrawiam zycząc pachnącego prania

D

dawidowa

Gość
Jeśli chcecie prać w pralce to trzeba najpierw płatki rozpuścić w ciepłej wodzie w jakimś pojemniczku.

malgosia_76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Albo wspywać do pojemniczka dołączonego do proszków, lub żeli i bezpośredno do bębna wkładać, a nie do kieszeni dozownika. ;)

grooha1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Podobno płatki lepsz od proszków, bo na proszki dzidzie mają uczulenie, a na płatki to rzadko które. Tak słyszałam.

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Zgadzam się, moja znajoma , szczęśliwa mama dwu-miesięcznej Zuzi miała problem z wszystkimi proszkami i płynami i dopiero przy płatkach a nawet startym mydle szarym, miałą spokój z wysypkami,

KK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ale ciągle mam jednak obawy, czy płatki stosowane nawet w takiej formie (rozpuszczone) nie zniszczą pralki - podobno za mocno się pienią i dlatego trzeba w nich prać ręcznie. Joanka, czy mogłabyś zapytać znajomej, czy płatkami prała w pralce?

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
KK owszem, pierze w pralce, a z tego co widziałam w sklepie, na opakowaniu jest napisane aby rozpuścić jakąś ilość płatkó na jakąś ilość wody. Sprawdź opakowanie

reklama

KK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wielkie dzięki - na moim opakowaniu niestety nic nie napisali o sposobach prania.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
Dorota Mierzejewska - Floreani Powitanie - trochę informacji na mój temat BB psycholog prokreacyjna 7
K Trochę się boję Potrzebuję porady 8
E Udało się!!!! 19 tydzień ciąży Po kuracji zostało trochę leków. Ktoś chętny? Ciąża po in vitro 13
Roni21 Trochę z innej beczki :) imiona Kwietniowe mamy 2018 85
M Moja kochana córcia przy zabawie zjadła trochę farby... Potrzebuję porady 4
E Trochę zwierzeń-trochę marudzenia... Zwierzenia 2
Carolaila Prośba o poradę, sprawa trochę zakręcona :) Archiwum Samodzielnych rodziców 17
K trochę z innej beczki do naszej Pani Expert! Porady prawnika 3
Corin Poród i trochę przed Dzieci urodzone w lipcu 2011 89
K Humor i rozrywka; wróżby- trochę zabawy dzieci urodzone w październiku 2009 45
Nemezis Trochę śmiechu nie zaszkodzi czyli wątek humorzasty Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 706
A Trochę starsi uczniowie Szkoły 236
A głupie to i banalne - zauroczenie aktorem Relacje rodzinne 5
kasuelf złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze Dzieci urodzone w grudniu 2006 104
kelts GŁUPIE MYSLI Dzieci urodzone w marcu 2006r. 49
Julita_Kow Pytanie o szpital i formalności Lutowe mamy 2021 13
M Czy można wykonać test ciążowy na świeżym powietrzu? Potrzebuję porady 21
89karola80 Pytanie o sen maluszka :) Potrzebuję porady 12
Justi1234 Pytanie o luteinę Staramy się 29
Milena223w Ciąża Potrzebuję porady 9
Doti1998 Drogie panie mam do was pytanie Przyszłe mamy 4
R wzrost dziewczynki Potrzebuję porady 4
L Sprzedaję wózek Joie, pytanie. Plotki wózkowo - koleżeńskie 5
K Pytanie o tabletki na zaparcia .... :-( Potrzebuję porady 10
aniaslu 14.05 godz. 15:00 zadaj pytanie prof. A. Jakimiukowi ginekologowi; specjaliście w dziedzinie perinatologii Archiwum BB spotkań ze specjalistami 12
aniaslu Zadaj pytanie pediatrze. Odpowie na nie 23.04 o godz.11 Potrzebuję porady 20
L Pytanie odnośnie płynu do dezynfekcji. Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 8
aniaslu 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie Archiwum BB spotkań ze specjalistami 13
aniaslu 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
C Pytanie ciąża a bezrobocie Potrzebuję porady 10
M L4 leżenie--nietypowe pytanie Potrzebuję porady 1
aniaslu Pediatra odpowiada. We wtorek o 15. Zadaj pytanie Potrzebuję porady 50
aniaslu Wirtualne spotkanie z położną i doradczynią laktacyjną. Zadaj pytanie Potrzebuję porady 10
M Tablet, smartfon, telefon, smartwatch - dać czy nie dać o to jest pytanie Przedszkolaki 8
Oliwia1111 Pytanie o antykoncepcję Potrzebuję porady 23
Mythopoeia Pytanie do mam, które sporo przytyły w ciąży Potrzebuję porady 16
Dmalw pytanie nieaktualne Potrzebuję porady 0
malanillo Pytanie Potrzebuję porady 8
Rudaa94 Pytanie czysto teoretyczne Potrzebuję porady 18
R Mąż kontra żona porada pytanie Potrzebuję porady 24
D Pytanie o wielkość dziecka Potrzebuję porady 8
Wiktoria_W Pytanie do dziewczyn które przeżyły poronienie Potrzebuję porady 34
monisia.p Mamusie pytanie nie dzieciowe Sierpniowe mamy 2019 11
Dmalw Pytanie o testy pappa Potrzebuję porady 26
Pytajka123 Pytanie za milion:) Potrzebuję porady 22
Jola57 Mam pytanie, czy wymioty po udrażnianiu to normalny objaw? Potrzebuję porady 1
A Pytanie do mam chlopcow Potrzebuję porady 13
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
G Pytanie Potrzebuję porady 10