reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

trochę głupie pytanie o płatki mydlane

KK

Początkująca w BB
Witam

zgodnie z zaleceniami ze szkoły rodzenia kupiłam dzisiaj płatki mydlane, chcąc wyprać te wszystkie maleńkie i słodziutkie ciuszki, i... niestety na pudełku nie znalazłam instrukcji obsługi :) Czy któraś z Was wie, czy można tymi płatkami prać w pralce automatycznej, czy tylko ręcznie? Będę bardzo wdzięczna za poradę.

reklama

rachelka

Zaciekawiona BB
Obawiam się, że rączkami trzeba :(
Ponoć "zapychają" pralkę. Do automatów to chyba jednak proszki lub płyny, mleczka do prania bardziej się nadają.

Ale może ktoś ma pomysł na płatki w pralce?:)

pozdrawiam zycząc pachnącego prania

D

dawidowa

Gość
Jeśli chcecie prać w pralce to trzeba najpierw płatki rozpuścić w ciepłej wodzie w jakimś pojemniczku.

malgosia_76

Fanka BB :)
Albo wspywać do pojemniczka dołączonego do proszków, lub żeli i bezpośredno do bębna wkładać, a nie do kieszeni dozownika. ;)

grooha1

Fanka BB :)
Podobno płatki lepsz od proszków, bo na proszki dzidzie mają uczulenie, a na płatki to rzadko które. Tak słyszałam.

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Wrocław
Zgadzam się, moja znajoma , szczęśliwa mama dwu-miesięcznej Zuzi miała problem z wszystkimi proszkami i płynami i dopiero przy płatkach a nawet startym mydle szarym, miałą spokój z wysypkami,

KK

Początkująca w BB
Ale ciągle mam jednak obawy, czy płatki stosowane nawet w takiej formie (rozpuszczone) nie zniszczą pralki - podobno za mocno się pienią i dlatego trzeba w nich prać ręcznie. Joanka, czy mogłabyś zapytać znajomej, czy płatkami prała w pralce?

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Wrocław
KK owszem, pierze w pralce, a z tego co widziałam w sklepie, na opakowaniu jest napisane aby rozpuścić jakąś ilość płatkó na jakąś ilość wody. Sprawdź opakowanie

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
Dorota Mierzejewska - Floreani Powitanie - trochę informacji na mój temat BB psycholog prokreacyjna 7
K Trochę się boję Potrzebuję porady 8
E Udało się!!!! 19 tydzień ciąży Po kuracji zostało trochę leków. Ktoś chętny? Ciąża po in vitro 13
Roni21 Trochę z innej beczki :) imiona Kwietniowe mamy 2018 85
M Moja kochana córcia przy zabawie zjadła trochę farby... Potrzebuję porady 4
E Trochę zwierzeń-trochę marudzenia... Zwierzenia 2
Carolaila Prośba o poradę, sprawa trochę zakręcona :) Archiwum Samodzielnych rodziców 17
K trochę z innej beczki do naszej Pani Expert! Porady prawnika 3
Corin Poród i trochę przed Dzieci urodzone w lipcu 2011 89
K Humor i rozrywka; wróżby- trochę zabawy dzieci urodzone w październiku 2009 45
Nemezis Trochę śmiechu nie zaszkodzi czyli wątek humorzasty Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 706
A Trochę starsi uczniowie Szkoły 236
Martynka90 Dziwne/ głupie pytanie/ kp Potrzebuję porady 27
L Bardzo głupie pytanie o probiotyk. Potrzebuję porady 3
A głupie to i banalne - zauroczenie aktorem Relacje rodzinne 5
kasuelf złośliwości, głupie docinki i bezsensowne komentarze Dzieci urodzone w grudniu 2006 104
kelts GŁUPIE MYSLI Dzieci urodzone w marcu 2006r. 49
Sandi19 Pytanie Staramy się 14
M Pytanie Pytanie tygodnia 15
M Pytanie Potrzebuję porady 24
M Pytanie. Szukam rodziców wczesniaków Potrzebuję porady 14
89karola80 Pytanie do mam karmiących piersią :) - - -> miesiączka? Potrzebuję porady 6
WeronikaChomik Hej mam pytanie pomożecie? Przyszłe mamy 18
aniaslu Co musisz wiedzieć o konflikcie serologicznym? Webinar 10. grudnia 2020. Zadaj pytanie! Temat tygodnia 0
D Pytanie o wygląd kikuta Listopadowe mamy 2020 5
P Depresja poporodowa - pytanie do wszystkich mam i ciężarnych Ciąża, poród, połóg 20
Czarna21 Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka Staramy się 26
aniaslu Jak nauczyć maluszka mówić? Webinar dla rodziców. Już 2. grudnia. Zadaj pytanie. Temat tygodnia 8
C Polog - pytanie Potrzebuję porady 8
M Żel intymny przyjazdy dla plemników Potrzebuję porady 1
M Porada Potrzebuję porady 14
P Progesteron - pytanie Staramy się 3
Sylwia199630 USG ciąży - pytanie Lutowe mamy 2021 6
N Pytanie do mam karmiacych mm nie od urodzenia Potrzebuję porady 11
Justi1234 Betahcg 5,79 pytanie Potrzebuję porady 4
Karpati2019 Nietypowe pytanie zwiazane z seksem Rozmowy o seksie 2
M Możliwość ciąży Potrzebuję porady 5
N Pytanie do mam ktore pobudzaly laktacje Potrzebuję porady 21
Loli05 Utrogestan pytanie Potrzebuję porady 3
W Pytanie Ciąża, poród, połóg 6