reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TROJACZKI-Julia+Hubert+Igor

Alafocus, z olbrzymią przyjemnością oglądałam zdjęcia Waszych POCIECH, nie mogłam się napatrzeć. Nieprawdopodobne, że każde z nich jest zupełnie inne. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jesteście super szczęśliwą rodziną. Domyślam się że potrójnie zmęczoną również ale te małe brzdące wszystko wynagradzają. Wspaniałe dzieciaczki i już jakie duże!
 
reklama
witam , czas tak szybko leci , dzieci rosną zdrowe 7-10-2008 skończyły trzy latka, .załączam kilka zdjęć pozdrawiam wszystkich Alicja
 

Załączniki

  • 20081102572.jpg
    20081102572.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 187
  • DSC05696.jpg
    DSC05696.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 173
ale jestem gapa , przepraszam. Na obu poprzednich zdjęciach od lewej drobny i czarniutki to Hubercik od prawej wyższy prawie o pół głowy platynowy blondyn to Igorek , a pośrodku jak zauważyłaś to Julcia .Dołączam jeszcze solówki.
 

Załączniki

  • Hubercik.jpg
    Hubercik.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 159
  • Julia.jpg
    Julia.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 166
  • Igorek.jpg
    Igorek.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 154
Ostatnia edycja:
Do góry