reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudne pytania....

Ja myśle ze da się to wszystko "załatwić" bez zmiany nazwiska i myśle ze córka prędzej czy później się z tym oswoi, najlepiej mówić dziecku o tym spokojnie, traktować to jako coś normalnego. Ja mam np inne nazwisko niż mąż i dzieci i one o tym wiedza, dla nich to jest norma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem miałam taką sytuację ale córka była starsza miała 15 lat do nazwiska jej przyjęłam drugie nazwisko mam więc dwu członowe. Mam syna z drugiego małżeństwa ma nazwisko tylko swojego ojca. Córa swojego a ja mam dwa . Teraz jak córa ma 22 lata jest dorosła to stwierdzam że bez sensu jest to pierwsze nazwisko i zamierzam zmienić na jednoczłonowe.
 
Moja córka na początku miała nazwisko biologicznego, potem moje panieńskie a teraz mojego męża którego "wybrała" na tatę. Przed ślubem on i córka rozmawiali i właściwie między sobą zdecydowali że córka będzie mówiła tato i że chce to samo nazwisko. Tyle że ja mam "łatwiej" bo biologiczny nas olał i w ogóle nie utrzymuje kontaktu.
 
00k

ckaiskjouvvneobc.png
 
Do góry