reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Gunieczek85

Fanka BB :)
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.
Gratulacje:) A co mają powiedzieć ?..że tworzycie na tyle szczęśliwy związek że chcecie mieć razem jeszcze jedno dziecko?to super:)

reklama

hania4899

Fanka BB :)
Hej. Ja wlasnie jestem w 3 ciazy. Niby chcialam ale obawy co powiedzą inni sa :/ Mam juz dosyc duze starsze dzieci -13 i 9 lat. Sama mam 35 i uznalismy z mezem ze teraz albo nigdy. I udalo sie. Mam nadzieje ze przez te 9 miesiecy uda sie pozbyc wszystkich watpliwosci.

Gratulacje i życzę zdrowej, nudnej ciąży 👍.

Opinią innych bym się nie przejmowała, bo to nie ich życie i tak naprawdę w ogóle ich to nie dotyczy. Te komentarze tak naprawdę są tylko po to, żeby podyskutować o czymkolwiek w wielkości przypadków, a nie dlatego, że się tym przejmują. Najważniejsze, że Wy będziecie szczęśliwi i wykorzystujecie swoje życie tak, jak tego pragniecie. Oni mają swoje i też Was o zdanie nie będą pytać.

Ja też planuje trzecie i wiem, że uszczęśliwi mnie to bardzo i moje życie będzie jeszcze lepsze, więc fakt, czy w związku z tym będę dla kogoś rozsądną czy nie itp. jest dla mnie kompletnie bezwartościowe, bo to jego wewnętrzne przekonania i jego problem.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
P Trzecie dziecko? Ciąża, poród, połóg 24
Joannaa24 Trzecie dziecko Przyszłe mamy 271
I 22 lata, sama, trzecie dziecko w drodze a ja go nie chcę, nie mogę tak żyć.. Młodziutkie mamy 5
M trzecie dziecko w wieku 20 lat? Młodziutkie mamy 12
aluska9102 Trzecie, cudze dziecko Potrzebuję porady 20
Maureen Trzecie dziecko i.. Co dalej ?? Rodzeństwo 16240
R Dziecko spi tylko po jednej stronie Zdrowie 5
agaar Dziecko wielojęzyczne BB psycholog dziecięcy radzi mamom 3
A Dziwny ból brzucha/jajników Staramy się 4
Celia89 ASC H, hist pat bez cech dysplazji, starania o 2 dziecko Potrzebuję porady 1
A Aktywne dziecko w brzuchu Ciąża, poród, połóg 14
L Chudy roczniak Zdrowie 43
F Starania o dziecko po przechorowaniu covid 19 Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 12
Lytomka Pierwsze dziecko po 30-stce. Staramy się 1
J Staramy się o dziecko Staramy się 25
L Nadżerka a starania się o dziecko Potrzebuję porady 14
C Chciałam mieć dziecko , a teraz żałuję Ciąża, poród, połóg 16
N Dziecko podczas wieczornego usypiania budzi sie pare razy Potrzebuję porady 11
L Testy Owulacyjne- który pozytywny? Potrzebuję porady 4
Folami83 Miesięczne dziecko, jedzenie, spanie Potrzebuję porady 21
C Testy owulacyjne Staramy się 10
asiakkk94 Moje dziecko boi się spac Potrzebuję porady 15
JulaJ Czy urodzę wcześniej jeśli dziecko z usg wychodzi o tydzień starsze i mam krótką szyjkę macicy? Ciąża, poród, połóg 7
Amnesia Wystraszyłam swoje dziecko Potrzebuję porady 9
L Starania się o dziecko Staramy się 1
C Jak oduczyć 1.5 roczne dziecko wstawania w nocy Przyszłe mamy 9
O Zbyt małe dziecko w 31 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 71
Beata0192 Dziecko je za często mm Żywienie 17
K 2 miesieczne dziecko cały czas śpi Potrzebuję porady 5
Paulinade Problemy z sensoryką 7,5 miesięczne niemowlę Rozwój i zabawy 10
M Problem ze spaniem i jedzeniem - dziecko niecałe 7 miesięcy Potrzebuję porady 2
M 3tyg dziecko Potrzebuję porady 3
N Rozwód-dziecko- nowy związek i dziecko wasze doświadczenia i rady Potrzebuję porady 8
N Czy dziecko przyzwyczai sie do nowego smaku mleka? Potrzebuję porady 0
W Za małe dziecko? Ciąża, poród, połóg 15
N Koronawirus, ciąża i starsze dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 31
D 3 miesieczne dziecko, a soczki Potrzebuję porady 20
M Opieka nad dzieckiem po rozwodzie Potrzebuję porady 4
Judyta86 Jak odstawic roczne dziecko od piersi?? Potrzebuję porady 5
R Dziecko nie je nabiału.. jakaś alternatywa ? Potrzebuję porady 4
N ile powinno przybrac dziecko w 6tyg ? Kp Potrzebuję porady 12
N Karmienie mm - 3mies dziecko Potrzebuję porady 8
kasiaagrabowska Czy widać tu płeć dziecka? Ciąża, poród, połóg 1
Julka96 4 miesieczne dziecko nie chce jesc Potrzebuję porady 76
K Niespokojne dziecko BB położna radzi mamom 3
aniaslu Postanowiła mieć dziecko z byłym, żeby córeczka miała towarzystwo Pytanie tygodnia 11
M Dziecko i rodzice bez aktu małżeństwa Potrzebuję porady 5