reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Wyrazy współczucia z powodu Taty[emoji17]
Jak będzie ciąża to przecież i tak się będziesz cieszyć i tak [emoji6] a, że kilka miesięcy wcześniej no cóż [emoji6]
Wiem. Tylko że to naprawdę kiepski moment. W poniedziałek zmarł mój tata. Jutro pogrzeb. A ja się miotam między tymi wszystkimi uczuciami. Z jednej strony żałoba. Z drugiej strach że to za wcześnie na kolejne dziecko. A jeszcze z trzeciej taki okruch radości z powodu tego (prawdopodobnie) nowego życia.
 
Wiem. Tylko że to naprawdę kiepski moment. W poniedziałek zmarł mój tata. Jutro pogrzeb. A ja się miotam między tymi wszystkimi uczuciami. Z jednej strony żałoba. Z drugiej strach że to za wcześnie na kolejne dziecko. A jeszcze z trzeciej taki okruch radości z powodu tego (prawdopodobnie) nowego życia.
Przykro mi bardzo z powodu śmierci taty, ja jak mi babcia zmarła to po dwóch miesiącach byłam w ciąży, jak to na wsi u nas mowia"przy zmarłej duszy nowe ciało się poruszy" ja teraz dwa dni przed @ też miałam mdlosci po kawce i myślałam że to to❤️ale nie dzisiaj 1dc😒 troszkę mi smutno ale spodziewałam się bo w czasie owulacji nie miałam śluzu płodnego. Daj koniecznie znać.
 
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa pocieszenia. To bardzo miłe mieć dodatkowe wsparcie.
Dziś termin @, ale póki co cisza i nie czuję żeby miała się dziś zacząć. Wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny więc trochę się uspokoiłam. Pewnie mi się spóźni i to sporo, przez te wszystkie nerwy i stres. Także jeszcze kilka dni, może nawet z tydzień, będę siedzieć jak na szpilkach i testować co kilka dni.
 
Noo przez ten stres to może się spóźnić. Ale zrobić test nie zaszkodzi jutro czy pojutrze[emoji6]
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa pocieszenia. To bardzo miłe mieć dodatkowe wsparcie.
Dziś termin @, ale póki co cisza i nie czuję żeby miała się dziś zacząć. Wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny więc trochę się uspokoiłam. Pewnie mi się spóźni i to sporo, przez te wszystkie nerwy i stres. Także jeszcze kilka dni, może nawet z tydzień, będę siedzieć jak na szpilkach i testować co kilka dni.
 
reklama
Do góry