reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh, a progesteron

Marianna728

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
102
Mam pytanie, czy jeżeli unormujemy tsh. Chociaż progesteron będzie niski, jest możliwe zapłodnienie? Zakładając, że tylko z tymi dwoma hormonami był problem. W sumie jeszcze androstendion powyżej normy, ale tak idealnie. Co sądzicie?
Tsh w 3dc - 2,58 progesteron 0,71
W 18dc - tsh 1,7, (zaczęłam brać eutyhrox 25), ale progesteron 0,83. Od następnego cyklu mam brac duphaston od 15-25dc. Ale bez monitoringu, jeżeli do lutego się nie uda to stymulacja. :(
 
reklama
Rozwiązanie
Popieram, niestety ja tak brałam duphaston 16-25dc bez sprawdzenia czy mam owulację, straciłam parę cykli i sama odstawiłam. a w szczęśliwym okazało się że miałam ją bardzo późno bo około 35dc.
Duphaston może zatrzymac owulacje, więc moim zdaniem branie go bez monitoringu jest trochę bez sensu. Twój wynik z 18 dc oznacza, że tej owulacji w ogóle nie było.
Popieram, niestety ja tak brałam duphaston 16-25dc bez sprawdzenia czy mam owulację, straciłam parę cykli i sama odstawiłam. a w szczęśliwym okazało się że miałam ją bardzo późno bo około 35dc.
Duphaston może zatrzymac owulacje, więc moim zdaniem branie go bez monitoringu jest trochę bez sensu. Twój wynik z 18 dc oznacza, że tej owulacji w ogóle nie było.
 
Rozwiązanie
reklama
reklama
Do góry