reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH w planowaniu ciąży

reklama
Polecam zrobić prolaktynę, LH, FSH i estradiol pomiędzy 2, a 5 dniem cyklu. U mnie powodem była podwyższona prolaktyna.
A ile miałaś prolaktyny? Mi wychodzi też dużo, bo koło 38 chyba ale moja pani doktor mówi, że okej. Choć, z tego co czytałam wychodzi, że to jednak dość dużo.
 
A ile miałaś prolaktyny? Mi wychodzi też dużo, bo koło 38 chyba ale moja pani doktor mówi, że okej. Choć, z tego co czytałam wychodzi, że to jednak dość dużo.
Miałam ponad 70, norma jest do 30 więc moim zdaniem też masz trochę za dużo. Ja zaczęłam brać leki, nie skończyłam nawet drugiego opakowania i zaszłam w ciążę. A wcześniej 10 miesięcy starań.
 
Miałam ponad 70, norma jest do 30 więc moim zdaniem też masz trochę za dużo. Ja zaczęłam brać leki, nie skończyłam nawet drugiego opakowania i zaszłam w ciążę. A wcześniej 10 miesięcy starań.
No właśnie mi też się wydaje, że to może być przyczyną. Lub jedną z przyczyn... A jeśli mogę wiedzieć, jakie brałaś leki na jej obniżenie? Pytam z ciekawości ;).
 
Miałam ponad 70, norma jest do 30 więc moim zdaniem też masz trochę za dużo. Ja zaczęłam brać leki, nie skończyłam nawet drugiego opakowania i zaszłam w ciążę. A wcześniej 10 miesięcy starań.
mi też po miesiącu zbijania się udało i myślę, że to bardzo blokowało 🙂 brałam dos.tinex 1/4 tabletki tylko a jak ładnie zadziałało 🤩
 
Ja miałam ponad 3 przy staraniach i gin zbił mi na lekko ponad 2, chyba 2,1. Ale długo się starałam z innych przyczyn. No ale i mój akurat mówił że musi byc poniżej 2.5. na leki organizm reaguje szybko więc trzymam kciuki za powodzenie 🤞
 
reklama
Ale miło że znalazłam taki wątek, ja idę na badania hormonów w tym tygodniu :) jestem ciekawa co wyjdzie 🤗
 
Do góry