reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH w planowaniu ciąży

Masakra jacy lekarze są niekompetentni. 4,9 to zdecydowanie za dużo, a przy staraniach najlepiej jak będzie mniej niż 1,5.
5 miesięcy starań to jeszcze nie dużo ale jak nie chcesz tracić czasu to zbadaj jeszcze inne hormony.
 
reklama
Dzięki za ten wątek! Co prawda nie pomogę bo TSH zrobiłam przypadkowo jak u mojej mamy wyszła niedoczynność i w lutym miałam wynik 2,8. Staramy się około pół roku, na razie bezskutecznie.
Mam w domu euthyrox 25 i 50, spróbuję pobrać i wtedy zobaczę czy spadło 😊
Powodzenia wszystkim!
 
Dzięki za ten wątek! Co prawda nie pomogę bo TSH zrobiłam przypadkowo jak u mojej mamy wyszła niedoczynność i w lutym miałam wynik 2,8. Staramy się około pół roku, na razie bezskutecznie.
Mam w domu euthyrox 25 i 50, spróbuję pobrać i wtedy zobaczę czy spadło 😊
Powodzenia wszystkim!
Dziś przez telefon lekarz powiedział, że poniżej 2.5 a najlepiej przedział 1-2. Też licze, że szybko dostane leki i w koncu sie uda :) Dzięki i Tobie rowniez powodzenia! :)
 
Hej, staramy się z mężem o dziecko. Jakiś czas temu robiłam badania na tarczyce wyszły mi 4,9, oczywiście lekarz internista wiedząc, że planuje ciąże stwierdził, że są w normie. Ginekolog NFZ też. Dzisiaj dopiero usiadłam na tym forum i zaczełam się zagłebiać i widzę, że przy planowaniu ciąży jest to o wiele za wysoko! Zadzwoniłam od razu na teleporadę gdzie indziej gdzie młoda lekarka od razu dała mi skierowanie na TSH FT3 i FT4, ponoieważ powiedziała, że przyplanowaniu maksymalnie powinno być 2,5 i po nowych badaniach prawdopodobnie przepiszę mi leki na zbicie. Staramy się 5miesiąc czy to może być powód niepowodzeń?
Oj tak za wysokie przy staraniu. Ja miałam koło 3 i na takim tsh miałam robione dwa transfery in vitro, oba się nie utrzymały. Endokrynolog od razu powiedział, że to przez tsh i dostałam leki. Kolejny tranfer na letroxie już udany.
 
Oj tak za wysokie przy staraniu. Ja miałam koło 3 i na takim tsh miałam robione dwa transfery in vitro, oba się nie utrzymały. Endokrynolog od razu powiedział, że to przez tsh i dostałam leki. Kolejny tranfer na letroxie już udany.
Ok więc nic innego mi nie przyjdzie jak zbić :)
 
Dzięki za ten wątek! Co prawda nie pomogę bo TSH zrobiłam przypadkowo jak u mojej mamy wyszła niedoczynność i w lutym miałam wynik 2,8. Staramy się około pół roku, na razie bezskutecznie.
Mam w domu euthyrox 25 i 50, spróbuję pobrać i wtedy zobaczę czy spadło 😊
Powodzenia wszystkim!
nie bierz na własną rękę... Lekarz musi Ci dostosować dawkę.
 
reklama
Do góry