reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Tupot małych stóp:) i nie chodzi tu o buty:)

K

kaatia

Gość
Hejka.
Mamy dwa problemy ze stópkami, ale jeden z drugim się nie wiąże.
Pierwszy to zimne, albo nawet lodowate stópki, w sumie ciągle Marynia ma na maksa zimne stopy, nawet jak jest cała ciepła:( jedynie jak śpi są ok. Skarpetki nie pomagają, bardzo często Jej masuje stópki, no ale to też na wiele się nie zdaje. Kochani, macie jakiś patentna nasz problem?

A drugi problem, to Mała od kilku dni trze stópke o stópke:( bardziej mnie to denerwuje, bo wygląda jakby jej coś dokuczało:( niby leży spokojnie a jednak noga o nogę:( Wcześniej "galopowała" czyli z radości rączki nóżki hulały, a teraz jakby spokojniejsze ruchy rąk, a stópka o stópke:(

Ehh, może szukam dziury w całym...a może Wasze dzieciaczki też tak miały?
Pozdrawiam:happy:

reklama

niuniamilan

Zaangażowana w BB
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Mój mały odkąd pamietam ma zimne stopy i dłonie,ale to dobrze,tak przynajmniej zostałam poinformowana,więc nic w tym złego,a stópkami trze jak cos chce albo sie denerwuje,teraz to wiem,wczesniej tarł również,wiec nie uważam że są to powody do niepokoju

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Oliś też am wiecznii zimne stopy-po mamusi hhiihih.A tarcie stópek o stópkę........pewnie odkryła ze ma dwie i że można jedna o drugą pocierać:-D:-Dnowa umiejęstność................Oli też tak robił

madzik1388

Mój Skarb 12.11.08
Miasto
lubelskie
Rozwiązania
0
kaatia jak bys opisala zachowanie mojej malej:-)
robi identycznie, a przewaznie przy jedzeniu to tarcie stopki o stupke
A co do zimnych nozek to u nas dochodza do tego raczki, ale karczek ma cieply wiec jej chyba zimno nie jest

K

kaatia

Gość
Pytam, o to tarcie stópki o stópke, bo wydaje mi się, że Mała też trochę bardziej marudzi, więc jakby wiadomo szukam przyczyny. A ponieważ trochę trze przy jedzeniu oko i zahacza o uszko to po głowie chodzi mi bolące uszko i stąd tarcie stóp?? W uszach nie nie widać, ale hmmm, sama nie wiem:(

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
a może trze oko, bo jest śpiąca, a że koordynacja ruchów jeszcze nie jest za dobra, to zahacza o ucho...

K

kaatia

Gość
też myśle, że ucho to przypadek, ale jakby ta zwiększona marudność łączyła się z tarciem stópek i stąd ta moja paranoja:)
ale od wczoraj jakby humor wrócił, więc chyba oki:) a że nie tylko moja sobie depcze po piętach i nie tylko moja ma zimne jak diabli stopy to jestem już spokojniejsza:)
Dzieki Mamusie i pozdrawionka:)

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
zimne stópki i rączki to normalne u takiego maluszka ponieważ układ krwionośny cały czas dorasta i sie przyzwyczaja do nowego otoczenia nawet jak dziecko ma zimne stopy nie znaczy żej jest mu zimno tak powiedział mi lekarz

reklama

EWI44

Zadomowiona(y)
Miasto
Szczuczyn
Rozwiązania
0
Kaatia Co do stopek to chyba każdy lekarz Ci powie że stopki powinny być chłodniejsze od reszty ciała. Ciepłe stopki są raczej powodem do niepokoju. Co do tarcia to myślę że po prostu ja zaciekawiło coś takiego. No ale sama pisałas że humor już lepszy więc niepokój powinien minąć.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry