reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tutaj coś dla tych, które chcą co nieco stracić :) Gubimy kilogramy i centymetry.

Ja chętna od stycznia,bo na roczek chciałabym zamówić kiecki dla mnie i dla córy ;-).To co postanowienie noworoczne?ciężko bedzie bo mi ostatnio ciężko sobie czegoś odmówić:-(
 
reklama
Liczę na was od stycznia:tak:
Zaczęłam już teraz, bo jeżeli urobię babcię do opieki nad Ewą w Sylwestra to ze starym na bal ruszamy:szok:, pierwszy odkąd mamy dzieci, więc na pierwszym porządnym sylwestrze od wieków wypadałaby jakoś wyglądać
 
Mi też ostatnio ciężko sobie odmawiać, codziennie muszę zjeść coś słodkiego :zawstydzona/y: Jak karmiłam piersią to waga najpierw spadała, a potem stała w miejscu. A teraz idzie w górę :szok: Wiem, że jak już się zawezmę to dam radę, bo wcześniej mi się udało zrzucić co nieco.
To od stycznia :-D
 
EDYSIEK ja co roku po zimie robiłam sobie takie 2tygodnie diety 1000kalori i udało sie zejść 3kg w lecie kolejne 3.Ale od 3lat nie działa już na mnie,albo wiek albo tarczycę podejrzewam,bo w ciąży mi skakała a ja obciążona bo tata miał i brat ma.Jak karmiłam to waga leciała ale że krótko karmiłam to się nie udało schudnąć porządnie:-(
 
Właśnie przy karmieniu szybko zeszłam do wagi sprzed ciąży, a jak karmienia było już coraz mniej to waga szybko w górę. Przerabiałam to już ze starszakami, w oczach wtedy tyłam, teraz to samo, a i wiek robi swoje.
 
Ja też na dobra od jutra zaczynam. Ćwiczę od m-ca z różną regularnością, ale od jutra przynajmniej 4 razy w tygodniu plus pilnowanie się z dietę - 5 posiłków, dużo wody, niełączenie mięsa i węglowodanów.
 
reklama
Do góry