reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

TVP1- "Między mamami" - pilnie poszukuję bohaterów

Dołączył(a)
31 Marzec 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
Drogie mamy!
Pilnie, bo na jutro tj. środa 1 kwietnia, poszukuję bohaterów do materiału telewizyjnego. Młodej mamusi i jej cudnej pociechy, która prócz radosci dostarcza jej troche problemów bo ma ALERGIĘ POKARMOWĄ.
Pozostałe informacje:
- pociecha w wieku do 12 miesięcy
- bohaterowie Warszawa bądź okolice.
Proszę się nie bać i pamiętać, że forum internetowe to nie jedyny sposób wymiany informacji. Warto rowniez w taki sposob podzielić się doświadczeniami z innymi mamami, które nie mają możliwości korzystania z internetu.

Bardzo proszę kierować do mnie maile na adres: artur.wolinski@tvp.pl

Wszystkim cudownym mamom dziękuję za uwagę.

Artur Wolinski
Artur Woliński
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry