reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Twardy brzuch ?

Patka98

Zaciekawiona BB
Cześć dziewczyny!
Chyba jestem już przewrażliwiona az za bardzo. Jestem w 22 tygodniu ciąży. I czy jak leżycie zazwyczaj na plecach to macie uczucie twardnienia brzucha od pępka w dół? Ja już nie wiem czy ma tak być. Dodam że nie boli mnie nic i czuje czasem przy tym ruchy dziecka. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?:))

reklama

Frezja_1

Fanka BB :)
Ja pamietam, ze nie mogłam leżeć na plecach, bo tez szybko twardnial mi brzuch i dzidziuś stawal się aktywny, miałam wrażenie, ze robi mu się ciasno i zwyczajnie zmieniałam pozycje i było Ok. Nie konsultowałam tego z lekarzem. 🙂ale jak bylam w pozycji półleżącej to nic się nie działo.

Jetkaa

Cześć dziewczyny!
Chyba jestem już przewrażliwiona az za bardzo. Jestem w 22 tygodniu ciąży. I czy jak leżycie zazwyczaj na plecach to macie uczucie twardnienia brzucha od pępka w dół? Ja już nie wiem czy ma tak być. Dodam że nie boli mnie nic i czuje czasem przy tym ruchy dziecka. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?:))
Polecam magnez +konsulatacja z lekarzem dla świętego spokoju. Ja tak mialam tak od 20tyg lekarz kazał brać magnez w dużych ilościach. Nie smarować brzuszka żeby nie prowokować skurczy. Obecnie 36tydz i nadal te skurcze są. Jeżeli nie bolą to nie masz czym się stresować

Madzia86G

Miasto
Tarnowskie Góry
Czasami właśnie jest to kwestia magnezu.
Ja właśnie mniej więcej na tym etapie myślałam że tak po prostu jest, że brzuch robi się czasami twardy. I na wizycie lekarz podczas badania zapytał czy często mam ten brzuch taki twardawy bo akurat się taki zrobił .
Brałam wtedy 2tabletki magnezu na dobę. Zalecił zwiększenie dawki do 3x2 czyli z 2 na 6tabletek na dzień i te twardnienia przeszły.
Powiedział że spokojnie nawet do 8tabletek niektóre osoby muszą brać.

Luiska:)

Ja miałam w kółko twardnięcie brzucha. Po kilka razy na godzinę. Jakby skurcz, który nie bolał. Mialam ktg nawet w momentach, kiedy twardniał brzuch, ale nic nie wykazywało. Wysokie dawki magnezu nie pomagały.

Do góry