reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tydzień do okresu

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2021
Postów
13
Witam was dziewczyny. Mam tydzień do okresu jest mi tak nie dobrze, mam nudności, jestem zmęczona , czasami boli mnie podbrzusze. Kochałam się z mężem w dni płodne. Robiłam już test ciążowy ale może za szybko bo wyszedł mi negatywny
 
reklama
Witam was dziewczyny. Mam tydzień do okresu jest mi tak nie dobrze, mam nudności, jestem zmęczona , czasami boli mnie podbrzusze. Kochałam się z mężem w dni płodne. Robiłam już test ciążowy ale może za szybko bo wyszedł mi negatywny
Test w dniu spodziewanej miesiączki. Najlepiej z krwi zobrazuje wtedy wszystko jasno i klarownie. Czasami wmawiamy sobie objawy, więc podejdź do tego na spokojnie, bo masz jeszcze chwilkę do daty miesiączki.
 
Witam was dziewczyny. Mam tydzień do okresu jest mi tak nie dobrze, mam nudności, jestem zmęczona , czasami boli mnie podbrzusze. Kochałam się z mężem w dni płodne. Robiłam już test ciążowy ale może za szybko bo wyszedł mi negatywny
Po owulacji wydziela się progesteron, który odpowiada za dużo objawów ciążopodobnych.
Jeśli zajdziesz w ciążę to progesteron ją utrzymuje a jeśli przyjdzie okres to progesteron spada.
Ja mam nudnosci co miesiąc przed okresem :)
 
No co prawda mój okres się spóźnia kilka dni ale nie chce się nastawiać , w tym cyklu nie bolą mnie piersi nie mam żadnych objawów oprócz od czasu ćmiacegi brzucha
 
reklama
Ale nudności to nie tylko objaw ciąży. Ba... Pojawiają się zazwyczaj w późniejszym czasie. Koło 5,6,7 tyg gdy poziom bety mocno wzrośnie.

To ile jesteś przed miesiączką nie ma znaczenia. Ważne ile jesteś po owulacji. I czy była on w jakiś sposób potwierdzona.
 
Do góry