reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tydzień po transferze

Test sikany się nie sprawdza za bardzo, tylko beta hcg z krwi daje 100% pewności. Sikaniec często zaklamuje sytuację bo jest na niego zwyczajnie za wcześnie. Powodzenia!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Na ten moment nie jestem gotowa. Świeża rana która boli i myślę a że długo tak bedzie. Maz zaskoczył mnie pozytywnie , bo myśli o drugim razie :). Wczesniej była mowa , że próbujemy tylko raz. Do lekarza się zapisałam pod koniec miesiąca. Czas pokaże jaka decyzję podejmiemy.
 
W pierwszej ciąży udało mi się dopiero za 4 tym transferem. W druga zaszłam naturalnie ale nie wiem czy ja utrzymam
 
reklama
U nas trochę sytuacja niekomfortowa, bo jestesmy po 40 no i finanse :(. Niestety, z poprzedniej procedury nie udało się zamrozić zadnego zarodka. Jeszcze raz cały cykl, wyniki , zastrzyki , punkcja itd.bysmy musieli powtarzać.
 
Do góry