reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

tylko mama

moze ktoś mi powie jak zachowują się wasze dzieci ja mam chłopczyka ma 2 i pół roku i od kilku dni ma jakiś etap "tylko mama" o wszystko woła mamę i ciągle o wszystko zaczyna płakać. ma ktos podobne "problemy"???

reklama

kanga_aga

Fanka BB :)
Anka jest młodza i tez przechodzi ten etap - mowy nie ma o np usypianiu przez tatę ( co wczesniej było naturalne) ..
Ja niestety musze ją odzwyczajać od "mamy na wyłączność" poniewaz spodziewam się drugiego malucha i we wszystko co tylko możliwe angażuję męża lub znajomych.. no i staram sie aby miała jak najwiećej kontraktu z rówiesnikami - plac zabaw świetnie się sprawdza..

nikita33

Fan(ka)
U nas jest akurat odwrotnie - jak tylko tata pojawi się na horyzoncie, to nie istnieje nic innego - też jest płacz, bo najlepiej jakby tata nosił na okrągło na rączkach - nie jadł , nie pił, nie chodził do pracy tylko siedział z synusiem... czasem bywa to kłopotliwe i wcale nie jest to dla mnie ułatwieniem.... czasem wolałabym, żeby synuś był do mnie przyklejony, bo to wbrew pozorom ułatwiłoby mi życie - jestem na wychowawczym, więc odpadłyby na przkład histerie, kiedy trzeba wyjść do pracy, co w przypadku wychodzenia tatusia ma miejsce niestety codziennie....

pozdrawiam
nikita

Jotemka

Niestety etap "tylko mama" wlasnie zaczal sie u nas okola miesiaca temu. Nie moge wyjsc spokojnie do toalety. Nie jestem w stanie wziac spokojnie prysznica... Nie wspomne o innych prozaicznych czynnosciach. Poza tym coreczka generalnie chce wszystko "sama". Nerwtrzeba miec ze stali. Na szczescie synek ma dawno ten etap juz za soba i jest super przedszkolakiem.
agamamaaniu nas niestety plac zabaw zima pusciutki... a u Marcinka sprawdzal sie znakomicie i mam wrazenie, ze wogole etapy rozwoju u synka przechodzily lagodniej... no ale Karolka ma niezly wzorzec do nasladowania...

stasia

Zaciekawiona BB
U mnie też tylko mamunia i mamunia i tulic, tulic Alunię, nawet na spacerze dzisiaj chciała żeby ją przytulic. Tylko, że ja podejrzewam, że u mnie to może byc tak, bo ja za niespełna 2 miesiące :( :mad: wracam do pracy i już powoli zaczynam małą przygotowywac do tego, że mnie w ciągu dnia nie będzie z nią.... :( :( :(

A

azik

Gość
mój teraz ma etap małej zadrości, bo mu dzidzię do domu przyniosłam, ale i tak tata najważniejszy (ma go raptem na kąpiel i usypianie).

ja myslałam że mam ciezko patrząc na moje dwa berbecie, ale jak patrzę na wasze różniece wieku u maluszków, to aż mnie ciarki przechodzą.

Jotemka

Azik, pomiedzy moimi taka jak miedzy Twimi roznica wieku. Teraz nam sie szykuja rowno dwa latka... Prawde mowiac juz sie troche boje...

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Skad my to znamy :)
Ja mam to samo dopoki nie urodzil sie Aleks dla Oskara byl tata do kapieli ,do karmienia i do usypiania zaraz po urodzeniu i jak Aleks wrocil do domu rowniez dla Oskara byl wazny tata ale od jakiegos czasu 2-3 miesiecy tylko mamusia ja juz czasami nie mam sil i chcialabym poprostu odpoczac wyslac meza z dziecmi na spacer ,do babci czy po prostu do znajomych ,ale jak Aleksowi to nie przeszkadza tym bardziej ze ostatnio mleko wcina tylko z butelki fakt ze moje ale cyca nie chce ciagnac:) to Oskar wpada w histerie nawet jak na dluzej zamkne sie w lazience to jest placz i wycie pod drzwaimi mam nadzieje ze to przejsciowy stan i szybko sie mzieni na lepsze:)

Mariola

Zaciekawiona BB
u mojego synka 2 latka ja jestem na perwszym miejscu,w koncu ja caly czas siedze w domku z dzieciaczkamia tata pracuje,ale gdy tata wroci z pracy (a przyjezdza w weekend) to istnieje tylko on choc zeby go zabral gdziekolwiek musze mu przetlumaczyc ze np. mama nakarmi braciszka i przyjdzie do was na podworko to dziala a maly idzie bez problemu

reklama

Kamilka_21

U nas jest niestety etap tata i to od urodzenia:( Nie mam pojecia dlaczego???To ja do niego wstawałam w nocy to ja karmiłam a synuś poprostu mnie nie lubi :( Bawi sie ze mną tylko wtedy jak jesteśmy sami. Jak w domu jest tylko ktoś inny to Marcelek wogóle na mnie nie zwraca uwagi, wrecz przeciwnie robi mi na złość kiedy mówię daj mamusi buzi albo przytul sie- robi to ale z wszytkimi innymi :-[ Mam nadzieje że to mu przejdzie bo mi juz serce pęka :-[

Do góry