reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Typy inteligencji

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 086
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Wrzuciłam tekst dotyczacy typów inteligencji. Trakuje on temat dosyc ogólnie , a moze wrecz powierzchownie, ale myślę, że warto na niego spojrzeć :) A później pojawi się wersja rozszerzona :D
Tekst jest tutaj
pozdrowionka
ania
 
reklama
N

Nika

Gość
No fajne, poczytałam sobie i stwierdzam, że moje dziecie, oczywiście w zalezności od sytuacji, czy dnia ,posiada eee :roll: ....inteligencję społeczną i emocjonalną........no i zdecydowanie ruchową :lol: Mogłabym dodac jeszcze wizualna, bo rysuje dużo, lubi muzea,a wiekszośc rzeczy sie zgadza z opisu ale zdecydowanie ruchowa przeważa.... :D
 

Nikunia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Listopad 2004
Postów
47
Rozwiązania
0
Moja ma zdecydowanie inteligencję muzyczną a z reszty ma po trochu w zalezności od dnia i humoru :lol: Taaaa, ale muzyczną ma zdecydowanie , cudnie spiewa (i to nie tylko moje zdanie :wink: )
 
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2005
Postów
11
Rozwiązania
0
A moja córeczka jest zdolna i bardzo ja kocham.... :)( i uparta także:)
 
A

Agnexx

Gość
Według opisu Patryk posiada inteligencje matematyczną i ruchową. A uparty też jest, jak osioł. ;D
 
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Dzieci urodzone w maju 2008 205
V Roczniaki i dwulatki 5

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry