reklama

Uciazliwe objawy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez fantazja, 13 Listopad 2006.

1. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Jak w temacie. Chcialabym abysmy pisaly tu o roznych uciazliwych objawach ciazy. Oczywiscie bardzo mile widziane beda porady radzenia sobie z nimi:-)

To zaczynam - do 8 tc - mdlosci i bol glowy - nic nie pomoglo i samo przeszlo:-)
    Obecnie (9 tc) - zaparcia, ktore trwaja od poczatku ciazy...niby nie sa uciazliwe, ale chyba niezbyt zdrowe:baffled: Moze jakies srodki naturalne typu kefir mi pomoga:confused:
    A najbardziej chyba wkurza mnie wstawanie w srodku nocy na siku:wściekła/y: Na to nie mam zadnej rady. Musze wstawac bo inaczej nie zasne spowrotem:wściekła/y:

2. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

No Fantazja Ty to jesteś już w 10 t.c a ja jestem w 9, ale mi dopiero zaczęły się mdłości i wymioty tak że noszę w torebce reklamówkę jednorazówkę fuujjj, ale pomimo to uwielbiam jeść i nawet po zwróceniu potrafię sobie coś przegryźć hehe;-)wogóle to jestem jakaś wypruta i padam na nogi, sikam tez często i w nocy też mnie to wkurza. To tyle moich upierdliwców...

3. reklama
  4. Gośka

Gośka mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)

A u mnie sie nasiliły,jest coraz gorzej :wściekła/y:

5. efilo

efilo Gość

A ja przez to że mam schize i strasznie sie martwie to każdy objaw przyjmuje jak błogosławieństwo. Jakby mi nic nie było to już dawno bym ześwirowała.

Choć muszę prtzyznać że dzisiaj rano było fatalnie :sick:
    Czy Wam też się tak cały czas odbija? Czuję się jakbym miała czkawkę :eek:

6. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Ja ciągle "bekam" jak stary pijak :-D , a jeśli chodzi o inne objawy to mam wszystkie oprócz wymiotów i krwawienia dziąseł: bóle głowy, bóle piersi, skurcze łydek, nocne wyprawy do toalety, narkolepsja hihihihi, zaparcia, wzdęcia, napady gorąca, osłabienie bliskie omdlenia no i mdłości też do mnie wróciły. No nic żyć nie umierać ciąża jak marzenie :-D

7. efilo

efilo Gość

Blanes,

narkoco? :confused:

8. efilo

efilo Gość

Huehuehue
    Właśnie mnie Ukochany uświadomił opisując w sposób super obrazowy film o narkolepsji psów który oglądał kiedyś.
    Biegnie taki radosny piesek z wywieszonym jęzorem i w połowie susa zasypia. Żebyście to widziały. Popłakałam się ze śmiechu. :-D

9. Gaal

Gaal Fanka BB :)

;-)witam! a propos ciążowych objawów (uciążliwych) to miewam od 13 tygodni (bez przerwy - jeszcze mi nie minęły):
    -siku, siku i jeszcze raz siku ( w nocy, to jakby mi słoń tam uciskał:)
    -mdłości 24h na dobę, ale tylko mdłości
    -wieczny głód, który zamienia się szybko w pustkę i ja już sama nie wiem, czy mam jeszcze coś zjeść, czy może jestem już tak pełna i dlatego mi niedobrze:?
    -mroczki przed oczkami, np. w mieście, albo w trakcie z moim mężem, który zarzuca mi, że go nie słucham i mam rozbiegany wzrok!
    -chwilowy lub kilkodniowy napad głodowy na coś do jedzenia, ostatnio jadłabym tylko sajgonki, trwało to 4 dni, a dziś: fuuj! dzisiaj króluje pasztecik z mięskiem i do tego barszcz- mniam!
    -co 1h, 1,5h muszę coś przełknąć, bo oszaleję!
    -zmienność nastrojów, mój mąż już nawet boi się nie odzywać
    -ból kręgosłupa ( biust mi rośnie jak opętaniec, normalnie mam 75 C, przy wadze 53kg, teraz to mam już 80 D)
    -swędzą mnie cycuszki i mój mężunio to ma teraz nowy etat: drapacz mych piersi
    - senność, bez zmian nadal;)
    to tyle ile narazie sobie przypomniałam, buziaki - małgorzatka.Pa!

10. reklama
  11. jolka111

jolka111 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Ja też od niedawna muszę wstawać na siusiu. Strasznie mnie to wkurza.
    Poza tym mam straszne apetyty ale to co jednego dnia mi smakuje, drugiego przyprawia o mdłości.

12. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Efilo oczywiście nie mam narkolepsji, to bardzo poważna choroba i ogólne chodziło mi o to, co tak świetnie opisał twój Ukochany, czyli nagłe napady snu. Być może widziałaś film pt. "Wyścig Szczurów", to tam Rowan Atkinson choruje na narkolepsje i w podobnie jak pieski w połowie wyścigu zasypia.... wygląda to bosko. A ja poprostu podobnie się czuję, jakbym miała zasnąć w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie. :laugh2:

Poleć forum