reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ucisk dołu brzucha w 15 tyg ciąży

reklama
Uwazam ze dobrze jak ginekolog jest dostepny w trakcie ciazy, moj dal mi swoja komorke i zawsze moglam zadzwonic. Rozwiewalo to moje niepokoje a mialam ich mnostwo. Jak nie ma mocnego krwawienia to wydaje mi sie ze jest ok i po prostu macica sie rozciaga. Tylko nie dzwon do przypadkowych ginekologow z internetu bo mi jedna przypadkowa pani powiedziala ze beta za malo przyrosla, nieprwidlowo i ze nie wie czy ciaza jest juz martwa czy jeszcze nie. A beta byla prawidlowa, na tamtym etapie juz spadla i bylo to prawidlowe.
 
Moja Ginekolog nigdy nie zaproponowała przekazania numeru, ale ja również nie prosiłam. Poproszę przy następnej wizycie, dla spokoju ducha. Nie krwawię, nigdy takich incydentów nie miałam.
 
Wróciłam od ginekologa, taki delikatny ucisk i klucia jest normalny bo macica rosnie i uciska inne narzady, pokazał mi nawet jak mnie zbadał gdzie może mnie kłuć
 
Wróciłam od ginekologa, taki delikatny ucisk i klucia jest normalny bo macica rosnie i uciska inne narzady, pokazał mi nawet jak mnie zbadał gdzie może mnie kłuć

Czyli tak, jak myślałam. Kłucie pojawia się po bokach czy bardziej w środku?
 
Do góry