reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ucisk dołu brzucha w 15 tyg ciąży

Natka8907

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2020
Postów
111
Dziewczyny czy lekki ucisk/ dyskomfort na dole brzucha w 15 tyg ciąży powinien niepokoić czy to normalne?
 
reklama
Ja jestem w 32 tc ale od ok 24 mam takie uciski lekarz mowił, że się wszystko rozciąga i kazał brać mi magnez nawet 4x dziennie bylo lepiej
 
A w 15 tc? Wizytę mam dopiero za 1,5 tygodnia i zastanawiam się czy przesunąć czy nie panikować. Nie jest to mocny ucisk, przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu. Bardziej dyskomfort
 
A w 15 tc? Wizytę mam dopiero za 1,5 tygodnia i zastanawiam się czy przesunąć czy nie panikować. Nie jest to mocny ucisk, przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu. Bardziej dyskomfort
Masz możliwość napisania sms do swojego gin??? Albo zadz jutro do przychodni i podpytaj. Czy powinnas przyjść wcześniej. Najważniejsze jest dziecko jak masz wątpliwości to wiadomo, ze lepiej skonsultować
 
Masz możliwość napisania sms do swojego gin??? Albo zadz jutro do przychodni i podpytaj. Czy powinnas przyjść wcześniej. Najważniejsze jest dziecko jak masz wątpliwości to wiadomo, ze lepiej skonsultować

Nie mam niestety numeru do ginekologa. Chodzę do prywatnej kliniki i Panie rejestratorki są raczej tylko od umawiania wizyt, nie wiedziały nawet kiedy zrobić test Pappa 😕
 
Nie mam niestety numeru do ginekologa. Chodzę do prywatnej kliniki i Panie rejestratorki są raczej tylko od umawiania wizyt, nie wiedziały nawet kiedy zrobić test Pappa 😕

Ja mam podobnie a juz mi sie zaczal 16tc, jutro mam wizytę u gin to zapytam
 
Hej :)
Miałam podobne objawy to rozciągająca się macica.
Oczywiście dla pewności poinformuj lekarza :)
 
reklama
Potwierdzam, jestem w 21 i co kilka dni mam takie pobolewania czy ciągnięcia. Ale to normalne. Zawsze jak mocniej coś boli to biore no spę, kładę się i przestaje. :)
 
Do góry