reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uczymy sie photoshopa ;D

reklama
w wordzie i zapisuje to jako strone html. Ale nic nie wychodzi. Ojciec ma mi jakis samouczek podrzucic. Bo z tego kursu na WP nic nie kapuję
 
wiesz co ja ci może jakoś wieczorkiem prześlę Microsoft FrontPage w tym się spoko pisze
 
żużaczku, pamiętasz o mnie, please please, takie ładne obwódki jak na zdjęciach u Gagi, wiesz jak to zrobić?
 
zuzaczku nie opier........ się tylko pomóż anice !!! o oooooo moje dziecko zrobiło kupsztala, łech trza przewinąć
 
sorki, ale gryzłam ta stronke. żęby sobie połamałam i czekam na pomoc.


ramki:
ja robie tak:
w bocznym menu, tzw. narzędziowym zaznaczam "zaznaczanie prostokatne". Klikam myszka w miejsce w którym chciała bym, zeby zaczynała sie ramka na obrazku (okolice lewego górnego rogu obrazka) i trzymajac klawisz ciagnę powiekszajaca sie ramkę do dolnego prawego rogu. Puszczam klawisz. Teraz ramka jest prostokatna. Potem w oknie "kolor, próbki, style" wchodze w "style" i wybieram styl rozmycia, ja najczesciej wybieram z zaokraglonymi brzegami - ikonka szary kwadracik na białym kwadraciku). Najezdzam na ten kwadracik, klikam myszka i trzymam - pojawia się łapka, ta łapke (trzymajac myszkę) jade na obrazek i puszczam. Rogi ramki się zaokrąglaja. Klikam na obrazku prawym klawiszem myszki, w mienu ktore mi sie otwiera zaznaczam "zaznacz odwrotnie". W górnym menu ekranowym jest okienko "wtapianie" (otwiera się kiedy jest podświetlona funkcja "zaznaczenie" czyli ta która klikałaś na samiuskim poczatku, więc jesli teraz nie jest podswietlona to ja podswietl i zaznacz w okienku "wtapianie" np. 40 pikselli. Teraz wchodzisz w narzedzie "gumka". wybierasz sobie jakas słuszna wielkosć tej gumeczki i smarujesz. Wychodzi sliczna rameczka. ;D
 
reklama
Do góry