reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ukąszenia owadów

polciaska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2018
Postów
31
Mamusie co na swędzenie, bo już mi pomysły się skończyły. Wykupiłam pół apteki, a jak młodego coś ugryzie to nic nie działa. Domowe sposby też testowane
 
reklama
Rozwiązanie
Nie jestem pediatrą, ale po ukąszeniach wapno i fenistil. Jak nie pomaga to lekarz rodzinny i lek p/histaminowy np. Clemastinum, Allertec. A jak to nie pomaga to steryd miejscowo.
Zupełnie inaczej u dzieci uczulonych, wtedy to w ogóle trzeba zgodnie z zaleceniami lekarzy.
Dziewczyny, podpinam się pod temat, na moje dziecko też nic nie działa, myślałam żeby sobie bite away kupić ale niewiele opinii znalazłam w necie :( może jest tutaj jakaś mamusia która to posiada?
 
Też własnie myślę o bite away. Znajoma sobie chwali, ma dwoje alergików w domu, więc żadnej chemii nie może stosować na skórę. A przy zastosowaniu tego urządzenia od razu po ukąszeniu praktycznie nie ma śladu i nic nie swędzi.
 
Nie jestem pediatrą, ale po ukąszeniach wapno i fenistil. Jak nie pomaga to lekarz rodzinny i lek p/histaminowy np. Clemastinum, Allertec. A jak to nie pomaga to steryd miejscowo.
Zupełnie inaczej u dzieci uczulonych, wtedy to w ogóle trzeba zgodnie z zaleceniami lekarzy.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry