reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulewanie a Enfamil AR

ola_c2

Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2005
Postów
314
Miasto
Gdańsk
czy któreś z Waszych maleństw ma problem z ulewaniem? co na to "stosujecie"? ja próbowałam zagęszczacz Nutrition, jest faktycznie dobry, bo wyeliminował u Oliwiera kompletnie ulewanie, ale po dobie pojawiła się biegunka, która była reakcją na niego i lekarz kazał przestać zagęszczać nim mleko. Właśnie wyczytałam, że Enfamil jest z AR czyli zagęszczaczem i ponoć dobre. Macie już z nim doświadczenia?
 
reklama
Moja też dośc sporo ulewa, zwłaszcza jak zjem coś co jej nie odpowiada - zwłaszcza nabiał - możliwe że ma skaze białkową, ale pediatra jeszcze tak tego nie nazwał. Ale nie robię z tym nic, bo karmie piersią, a że dobrze przybiera to na razie często ja przebieram;-)
 
Ja własnie na wszelki wypadek kupiłam enfamil jak bym miała mało pokarmu czy cos..i mimo ze pisze, ze sie po nim nie ulewa to mała gorzej ulewa po nim niz po moim mleku takze niewiem czy to niesciema...:-(
 
Do góry