reklama

ulewanie a Enfamil AR

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez ola_c2, 9 Listopad 2006.

1. ola_c2

ola_c2 Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)

czy któreś z Waszych maleństw ma problem z ulewaniem? co na to "stosujecie"? ja próbowałam zagęszczacz Nutrition, jest faktycznie dobry, bo wyeliminował u Oliwiera kompletnie ulewanie, ale po dobie pojawiła się biegunka, która była reakcją na niego i lekarz kazał przestać zagęszczać nim mleko. Właśnie wyczytałam, że Enfamil jest z AR czyli zagęszczaczem i ponoć dobre. Macie już z nim doświadczenia?

2. K@si@

K@si@ Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Moja też dośc sporo ulewa, zwłaszcza jak zjem coś co jej nie odpowiada - zwłaszcza nabiał - możliwe że ma skaze białkową, ale pediatra jeszcze tak tego nie nazwał. Ale nie robię z tym nic, bo karmie piersią, a że dobrze przybiera to na razie często ja przebieram;-)

3. reklama
  4. JAAGA

JAAGA Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Ja własnie na wszelki wypadek kupiłam enfamil jak bym miała mało pokarmu czy cos..i mimo ze pisze, ze sie po nim nie ulewa to mała gorzej ulewa po nim niz po moim mleku takze niewiem czy to niesciema...:-(

5. Agnieszka_27

Agnieszka_27 mama grudniowa 07

nam na ulewanie enfamil pomogl - moze nie ograniczyl zupelnie ale zdecydowanie zmniejszyl

6. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

chm....to juz chyba przestarzały watek...bo naszym dzieciakom juz dłuuuugo sie nie ulewa:sorry2:;-)

7. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Mada, Sarze to sie zdarzylo ze dwa razy tak "ulac", ze posciel przebieralam ;-):-D;-):-D

Poleć forum