reklama

Ulewanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez amarzena, 11 Wrzesień 2006.

1. amarzena

amarzena Styczeń 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.

Moja Alcia jeszcze ulewa, nie tak często jak kiedyś, ale jednak jej się to zdaża. Może maci jakieś sposoby na to??

Pozdrawiam

2. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    postaraj sie, zeby jej glowka byla zawsze wyzej niz zoladek kiedy spi (naturalnie bez poduszki, tylko moze recznik w rulon i polozyc pod materac od strony glowy).
    u mojego dziecka zdarza sie to bardzo rzadko, ale sie zdarza. maly ma refluks i czasem po jablku np. podchodzi wszystko do gory :p
    u nas pomaga pilnowanie, zeby sie dostatecznie odbilo po jedzeniu i piciu oraz zawsze podczas lezenia glowka wyzej.

3. reklama
  4. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lepiej wybrać się z tym do lekarza bo ulewanie w tym wieku może być sygnałem jakiejś choroby. Obym się myliła

5. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bez paniki. uklad zoladka w stosunku do przelyku zmienia sie do 1,5 roku u dzieci, wiec do tego czasu zawsze moze to byc zwykly refluks.

6. amarzena

amarzena Styczeń 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki wielkie. Czasami mam wrażenie, że to przez to jej wiercenie, bo nie posiedzi chwili na kolanach tylko się gdzieś wybiera albo na czworaka albo przy meblach i cały czas w ruchu. Poczekam do 9 miesiąca i się wybiorę z tym do lekarza.

Poleć forum