reklama

Ulewanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez amarzena, 11 Wrzesień 2006.

1. amarzena

amarzena Styczeń 2006

Witam.

Moja Alcia jeszcze ulewa, nie tak często jak kiedyś, ale jednak jej się to zdaża. Może maci jakieś sposoby na to??

Pozdrawiam

2. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

postaraj sie, zeby jej glowka byla zawsze wyzej niz zoladek kiedy spi (naturalnie bez poduszki, tylko moze recznik w rulon i polozyc pod materac od strony glowy).
    u mojego dziecka zdarza sie to bardzo rzadko, ale sie zdarza. maly ma refluks i czasem po jablku np. podchodzi wszystko do gory :p
    u nas pomaga pilnowanie, zeby sie dostatecznie odbilo po jedzeniu i piciu oraz zawsze podczas lezenia glowka wyzej.

3. reklama
  4. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Lepiej wybrać się z tym do lekarza bo ulewanie w tym wieku może być sygnałem jakiejś choroby. Obym się myliła

5. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

bez paniki. uklad zoladka w stosunku do przelyku zmienia sie do 1,5 roku u dzieci, wiec do tego czasu zawsze moze to byc zwykly refluks.

6. amarzena

amarzena Styczeń 2006

Dzięki wielkie. Czasami mam wrażenie, że to przez to jej wiercenie, bo nie posiedzi chwili na kolanach tylko się gdzieś wybiera albo na czworaka albo przy meblach i cały czas w ruchu. Poczekam do 9 miesiąca i się wybiorę z tym do lekarza.

Poleć forum