reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulewnie u 4 miesięcznego bobaska

jamajka*

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2008
Postów
131
Miasto
sosnowiec
Cześć Dziewczyny mam pytanko mój 4 miesięczny syn ciągle ulewa (karmie go piersią). Dowiedziałam się od lekarza że do 4 miesiąca ulewanie powinno minąć a jak nie to potrzebna będzie wizyta u gastrologa. Domyślam się że może ulewanie u mojego synka jest spowodowane bardzo łapczywym jedzeniem ale bardzo się martwię że może być to coś innego a na dodatek ma często zaparcia (dietę matki karmiącej staram się pilnować). Niedawno minęły mu koleczki i tu znowu coś nowego. Poradźcie mi coś jeśli która z was miała tez taki problem.
 
reklama
Cześć, powinnam cie pocieszyc bo ulewanie nie musi sie skończyć jak bobas ma 4 miesiące to nie kalendarz szczepień że są wyznaczone daty kolejnych dawek. Moja córka skończyła ulewać jak miałą ponad 5 miesięcy i nawet mi przez myśl nie przemkło ze może jest coś nie tak, po prostu jadła z cyca jak najęta więcej niż mieścił jej żołądek i tyle. Moim zdaniem jest wszystko ok z Twoim bobasem
 
Pociesze Cie, ze moja skonczyla 5 miesiecy, i tez w dalszym ciagu ulewa... I tak jak u poprzedniczki, nawet mi do glowy nie przyszlo, ze cos jest nie tak... Nie bede z nia biegac po lekarzach, no chyba, ze bedzie to trwalo nastepnych pare miesiecy... Moim zdaniem wszystko jest w porzadku
 
Jamajka jeśli temu ulewaniu nie towarzyszy wysiłek, dyskomfort, dziecko nie płacze i dobrze przybiera na wadze to raczej nie masz powodu do niepokoju.
 
Moja corka ma 5 miesiecy i jest na butli.Tez ulewa ale lekarz powiedzial ze przestanie ulewac az sama zacznie siadac.
 
Spokojnie, moja córka też ulewała chyba aż do 9 miesiąca, z tym że z miesiąca na miesiąc mniej. Nie wiem co to za lekarz, że uważa to za coś niepokojącego, chyba że właśnie nie przybiera na wadze, męczy się czy coś w tym guście to może wymagać leczenia.
 
Dzięki Dziewczyny Krzyś bardzo dobrze przybiera na wadze więc macie racje ze nie ma się o co martwić już wystarczająco się nabiegaliśmy po lekarzach. Jeszcze raz dziękuje:-)
 
Też myślę, ze to ulewanie może wynikać z wielkiej miłości do cyca ;-) Jak mój synuś był przez jakis czas na butli i na cycu, to po butli nie ulewał, a po cycu owszem
 
reklama
Koleżanki synek do 6 miesiąca tak ulewał, że po kazdym karmieniu (butla) biegali za nim z pieluchą, ręcznikiem albo czymś tam do wycierania :p czasem to tak chlustał, że wydawało sie, jakby wszystko co zjadł, wyrzucił z siebie. Kolezanka bała sie, że nie będzie jej rósł przez to że organizm nie przyjmuje jedzonka. Teraz ma 8 miesięcy, jest zdrowym, wesołym chłopcem, a przede wszystkim ma wilczy apetyt i pieknie je, a jak na swój wiek jest bardzo duży- wszyscy biorą go za roczniaka :) Nie martw sie, na pewno minie!
 
Do góry