reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
Więc, generalnie olej wiśniowy zapobiega przesuszaniu się skóry, poprawia jej elastyczność i zapobiega utraty wody z komórek. Wydaje się to bardzo dobry sposób pielęgnacji skóry dla osób o suchej cerze. Szczerze mówiąc osobiście muszę spróbować, bo niestety borykam się z tym problemem od lat. Dla mnie jednak pomocje są maseczki do twarzy (które kupuję w sklepie Sephora), a także granatowy krem nivea natłuszczający
Na pewno spróbuję tego olejku! Potwierdzam, że kream nivea jest niezastąpiony :D
 
kazdy ma jakies ulubione
😃
na jakiej zamawiasz?
 
reklama
W okresie letnim moimi ulubionymi kosmetykami są filtry przeciwsłoneczne. Ostatnio odkryłam świetny produkt od Bioderma Photoderm Crème SPF 50+, krem do skóry suchej czyli idealnie do mojej. Zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną przed promieniowaniem UVA/UVB a do tego super nawilża.
 
Do góry