reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

ulżyj sobie

reklama

Gosiczka

Mamusia Kubusia
Dołączył(a)
9 Luty 2005
Postów
2 419
ja zacznę...biedne maleństwo chore, a teściowa co chwilę dzwoni zapytac jak się Kubek czuje i go budzi pi...a wredna telefonami. już wyłaczyłam dzwonek w komórce bo zwariowac idzie. Jak to biedactwo ma wypppocząc?
 

monia77

wrześniowa mama 2005
Dołączył(a)
3 Grudzień 2005
Postów
2 165
A u nas chodzą i wodomierze wymieniają d...ki jedne i co chwilę nie ma nigdzie wody, bo zakręcają ciepłą i zimną w obu pionach na raz, inteligenci >:D i zaraz mi się od tego pralka zepsuje :mad:
 

Luleczka

Mama 2 córeczek ;)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2006
Postów
1 806
Miasto
Chafford Hundred /UK/
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

u mnie to samo co u Ciebie Gosiczko - mała chora...mąż wkur***jacy...teściowa - >:D *&^&*&&&&&&^%^%$^%%$$%^$#$%$#$%$$%##$%$R$##$$##@$$#@$@##$$$ * >:D >:D >:D

i wszystko sie wali...do du***y te dni

* brzydkie wyrazy
 
M

Melanie

Gość
no własnie ::)

a ja dzisiaj nie ponarzekam, bo pomimo nie wyspania się :p mam dobry humor ::)

ale, żeby nie było, że piszę OUT TOPICowo, to przeklne sobie : $%#%$##% ;D
 
reklama
Do góry