reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ulżyj sobie

Gosiczka

Mamusia Kubusia
Rozwiązania
0
jak w temacie... tu można bluzgac i żalic się

reklama

Gosiczka

Mamusia Kubusia
Rozwiązania
0
ja zacznę...biedne maleństwo chore, a teściowa co chwilę dzwoni zapytac jak się Kubek czuje i go budzi pi...a wredna telefonami. już wyłaczyłam dzwonek w komórce bo zwariowac idzie. Jak to biedactwo ma wypppocząc?

monia77

wrześniowa mama 2005
Rozwiązania
0
A u nas chodzą i wodomierze wymieniają d...ki jedne i co chwilę nie ma nigdzie wody, bo zakręcają ciepłą i zimną w obu pionach na raz, inteligenci >:D i zaraz mi się od tego pralka zepsuje :mad:

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
a ja się wkurzam bo nie mam się na co i na kogo powkurzać !!! :mad:

Luleczka

Mama 2 córeczek ;)
Miasto
Chafford Hundred /UK/
Rozwiązania
0
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

u mnie to samo co u Ciebie Gosiczko - mała chora...mąż wkur***jacy...teściowa - >:D *&^&*&&&&&&^%^%$^%%$$%^$#$%$#$%$$%##$%$R$##$$##@$$#@$@##$$$ * >:D >:D >:D

i wszystko sie wali...do du***y te dni

* brzydkie wyrazy

edyta27

O&M
Rozwiązania
0
Fajny wątek, tylko trzeba ograniczyć dla niego dostęp - tak jak do galerii ;D

M

Melanie

Gość
no własnie ::)

a ja dzisiaj nie ponarzekam, bo pomimo nie wyspania się :p mam dobry humor ::)

ale, żeby nie było, że piszę OUT TOPICowo, to przeklne sobie : $%#%$##% ;D

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry