reklama

Umowa na czas okreslony.

Laaaara_97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej mam pytanko. Aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży, moje pytanie jest takie ; mam umowe do 30 czerwca i prosze mi powiedzieć kto wie czy załapie sie na przedłużenie? Czytałam w necie ze kobieta od 3 miesiaca jest chroniona jak to wyglada ? :-/

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Na dzień 30 czerwca musisz być w conajmniej 12 tc. Z tego co liczę to możesz sie nie załapać.

Milmo

Rozwiązania
0
Przedłużają, kiedy umowa kończy się, gdy masz skończony 3 miesiąc ciąży (12 tydzień). Policz dokładnie kiedy to będzie.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Cholerka..:-/ no to przedłuża mi do porodu?;(
Nie muszą przedłużać jej w ogóle, nawet do porodu. Kosiniakowe to nie jest macierzyński. @Milmo jak podałaś link, jest to świadczenie rodzicielskie i będzie przysługiwać dopiero po porodzie. A macierzyński nie będzie przsługiwał w ogóle.

reklama

Milmo

Rozwiązania
0
Nie muszą przedłużać jej w ogóle, nawet do porodu. Kosiniakowe to nie jest macierzyński. @Milmo jak podałaś link, jest to świadczenie rodzicielskie i będzie przysługiwać dopiero po porodzie. A macierzyński nie będzie przsługiwał w ogóle.
Macierzyński nie przysługuje, ale zamiast niego może przysługiwać kosiniakowe. Tak jak macierzyński czyli po porodzie.

czarnu1a

Rozwiązania
0
Ja miałam umowę na rok zależy na ile ty masz ? zaszlam w ciążę w polowie lipca a do końca czerwca miałam umowę , miałam wyplacany z ZUS zasiłek macierzyński przez rok czasu a po roku czasu , jeśli miałaś umowę na rok np i cały etat , to idziesz rejestrujesz się po skończonym macierzyńskim, do urzędu pracy i dostajesz zasiłek dla bezrobotnych bo macierzyński się wlicza .

reklama