reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upezpieczenie

U

usunięty

Gość
Witajcie! Mam nadzieję że trochę mi pomożecie chciałabym wykupić ubezpieczenie podstawowe zdrowotne ( rodzinne ). Przeglądam Internet za ciekawą firmą ubezpieczeniową z miarę fajnym ubezpieczeniem. Gdzie Wy jesteście ubezpieczeni ? Co polecacie ? Jakiej firmy unikać? Myślę że pakiet podstawowy by był okey ;) praktycznie wcale nie korzystamy z usług lekarza jedynie co z córką do pediatry , szczepienia itp.
I jeszcze takie pytanie do osób które wiedzą więcej w tym temacie. Czy jeżeli ubezpieczenie w ZUS się skończy a będziemy ubezpieczeni dodatkowo to będziemy mogli w razie choroby uczęszczać do Naszego lekarza rodzinnego czy tylko do lekarzy specjalistów z wykupionego ubezpieczenia?
 
reklama
Ja bylam ubezpieczona w Aviva i zrezygnowałam..obecnie jestem w Generali.W avivie placilam ponad 250zl.z dziecmi..po czym jak sie okazalo nie było w tym ubezpieczeniu pakietu szpitalnego..teraz mam pakiet rozszerzony plus 2 dzieci...tez z rozszezeniem i płace 150zl
 
Do góry