reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

upławy u czterolatki ????

magdakap

Marcóweczka 2007
Dołączył(a)
8 Grudzień 2006
Postów
727
Miasto
Legionowo
dziś zauważyłam na bieliźnie mojej córci wydzielinę, po nocy na piżamce również:baffled:mała na nic w zwiazku z tym sie nie skarży - co to może być? może ktoś słyszał o takim przypadku:confused:
 
reklama
Moja córka jak miała 8 miesięcy to dostało sięjej trochępiasku do pieluszki i troszkę zatarło ją i wtedy lekarka mi kazała kupic rumianek w płynie i ją przemywac a jakby nie pomogło to miałam iśc z nią do ginekologa dziecięcego. Na szczęscie pomogło i wizyta nas ominęła ale radzęci wybrac się do lekarza bo ostatnio wiele sięsłyszy że maluszki mająróżne infekcje o podłożu ginekologicznym a to ze względu na różne bakterie np. woda, nieraz proszek może uczulic, kosmetyk czy mydło. Zdrówka życzę córeczce i oby wszystko siędobrze skończyło.
 
dzięki, u Nas to raczej jakieś zapalenie dróg moczowych bo obejrzałam córcie dokładnie i nic nie widać:no: dałam jej Lacidofil a w poniedziałek zrobimy analizę moczu. Mam nadzieję, że to nic takiego:baffled:

jeszcze raz dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
 
Do góry