reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uprowadzenie ?

Oczywiście, że masz rację dzieci powinny mieć mamę i tatę i tu zdrowy rozsądek jest potrzebny, a nie prawo. Niestety z winy ich samych (większej/mniejszej i jednego i drugiego) związek się rozpada. Minęło już sporo miesięcy. To wygląda na bardzo burzliwe rozstanie... Dobrze, że teraz zaczyna walczyć o kontakt, a nie jak dziecko jest duże. Ja rozumiem i jedną i drugą stronę. Muszą dojść do porozumienia, tatuś nie miał kontaktu już prawie rok (13 sierpnia)..ale bardzo mi się nie podoba, że tata pisze "Czy jest jakiekolwiek możliwość ukarania mojej żony" chce Pan widywać dziecko, a dziecko zawsze stanie po stronie mamy bo ona się nim zajmuje proszę o tym pamiętać. Sprawa nie jest łatwa bo dziecko jest za granicą, a żona ma w Waszej sytuacji (patrząc na Polskie prawo) większe szanse na samodzielne zajmowanie się dzieckiem (bo już prawie 2 lata tak jest)...
 
reklama
Do góry