reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urazy glowy.

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej. Moja 5 miesięczna córeczka czesto podczas zasypiania I gdy sie przebudza (spi w pozycji na brzuchu) unosi główkę I dosyć energicznie opuszcza ją na materac bądź matę piankową jeżeli zasypia w dzień na macie. Czy takie uderzenia mogą coś uszkodzić ? Może to doprowadzić do wstrzasnienia mózgu? Bądź jakiś mikrourazów? Pytałam kiedys pediatry to nie przejęła się tym. Tak samo czy mała uderzając w moja brodę przodem główki czy kości policzkowe moze sobie cos zrobic ? Czasem gdy biorę ją do odbicia tak sie wierci ze takie uderzenia sie zdarzają:/

reklama

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Nie;-)
I takie małe dzieci mają inne kości
Nie pierwsza i nie ostatnia Twoja corcia:)
Zobaczysz jak zacznie raczkowac;)

Asteraki

Fanka BB :)
Rozwiązania
8
Nie martw się, nic jej się nie stanie. O wstrząsie mózgu nawet nie ma mowy.

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja to Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie....A dais malutka lezala na kocyku o grubości jakies 2.cm obrocila sie plecy-brzuszek-plecy I przy ostatnim obrocie wylądowała za kocykiem usłyszałam taki huk z tym ze mamy drewniane podlogi. Na podłodze dywan z tego 'wlosia' z włóczki.
Prsestraszylam sie ze cos sobie zrobiła ale nawet nie zaplakala. Tylko nie wiem czy dobrze ze pozwoliłam jej spać potem??

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry