reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urazy glowy.

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2017
Postów
20
Hej. Moja 5 miesięczna córeczka czesto podczas zasypiania I gdy sie przebudza (spi w pozycji na brzuchu) unosi główkę I dosyć energicznie opuszcza ją na materac bądź matę piankową jeżeli zasypia w dzień na macie. Czy takie uderzenia mogą coś uszkodzić ? Może to doprowadzić do wstrzasnienia mózgu? Bądź jakiś mikrourazów? Pytałam kiedys pediatry to nie przejęła się tym. Tak samo czy mała uderzając w moja brodę przodem główki czy kości policzkowe moze sobie cos zrobic ? Czasem gdy biorę ją do odbicia tak sie wierci ze takie uderzenia sie zdarzają:/
 
reklama
Rozwiązanie
Ja to Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie....A dais malutka lezala na kocyku o grubości jakies 2.cm obrocila sie plecy-brzuszek-plecy I przy ostatnim obrocie wylądowała za kocykiem usłyszałam taki huk z tym ze mamy drewniane podlogi. Na podłodze dywan z tego 'wlosia' z włóczki.
Prsestraszylam sie ze cos sobie zrobiła ale nawet nie zaplakala. Tylko nie wiem czy dobrze ze pozwoliłam jej spać potem??
Ja to Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie....A dais malutka lezala na kocyku o grubości jakies 2.cm obrocila sie plecy-brzuszek-plecy I przy ostatnim obrocie wylądowała za kocykiem usłyszałam taki huk z tym ze mamy drewniane podlogi. Na podłodze dywan z tego 'wlosia' z włóczki.
Prsestraszylam sie ze cos sobie zrobiła ale nawet nie zaplakala. Tylko nie wiem czy dobrze ze pozwoliłam jej spać potem??
 
Rozwiązanie
Do góry