reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop macierzyński, wychowawczy, becikowe itp...

reklama
Hej Mamusie!
W 2009 roku wydluzony zostal urlop macierzynski do 20 tygodni. Slyszalam, ze dotyczy to takze mamusiek ktore w danej chwili przebywaja na takim urlopie. Czy to prawda? Wiecie cos na ten temat? W koncu to dwa tygodnie dluzej z malenstwem :-)
 
Słyszałam o tym, że urlop jest wydłużony o 2 tyg., ale wątpię by nas to objęło. Ale może ktoś wie czy nas to dotyczy???Pomarzyć wolno :)
 
Witam! Chciałabym się kogoś poradzić . Pracowałam za granicą, ale zatrudniona byłam przez polską firmę. W Niemczech rozwiązali ze mną umowę dn21 paź za porozumieniem stron. Zjechałam do Polski 27 paź i od razu poszłam na zwolnienie lekarskie. Teraz Pani w ZUS-ie poinformowała mnie,że nie należy mi się zasiłek macierzyński bo nie mam podpisanej umowy do dnia porodu. Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją i doradzi mi co mogę zrobić. Tym bardziej,że będę miała cesarkę i co dalej po wyjściu ze szpitala. Bardzo proszę o jakąś poradę co mogę dalej zrobić. Dziękuję i pozdrawiam.:-(
user_online.gif
progress.gif
 
To pewne jeżeli urlop kończy się w styczniu bo tak jest właśnie u mnie i trzeba coś pisać czy oni sami przedłużają?
 
No to mi się buźka uśmiechnęła bo to moja pierwsza dzidzia i .......:) 20 tyg. z moją Niunią. Suppppeeerrr.
 
reklama
Do góry