reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop macierzyński, wychowawczy, becikowe itp...

No nie jestem pewna czy całe 26 dni za rok 2009. moja kadrowa wyliczyła mi 7 dni za 2009r. chodzi o to ze z góry pracodawca wie że nie będzie cię w pracy i dla niego jest to strata gdyby dał ci cały urlop. takie było tłumaczenie mojej kadrowej. pytałam naszego radcy i tez mi tak powiedział

wszysto zalezy od zakładu pracy i od kadrowej, ja mam cały wypoczynkowy za 2009 rok, ale np. u mojej siostry w zakładzie juz jest tak ze wyliczają
 
reklama
No nie jestem pewna czy całe 26 dni za rok 2009. moja kadrowa wyliczyła mi 7 dni za 2009r. chodzi o to ze z góry pracodawca wie że nie będzie cię w pracy i dla niego jest to strata gdyby dał ci cały urlop. takie było tłumaczenie mojej kadrowej. pytałam naszego radcy i tez mi tak powiedział
Nie rozumiem dlaczego tak Ci wyliczyła przed pójsciem na urlop wychowawczy należy sie zaległy urlop i cały za 2009r.a ta informacje mam od prawnika z PIP.Dwie moje koleżanki też wybieraja całe urlopy za 2009 i nie maja z tym prolemów.Pozdrawiam.
 
Ja też nie rozumiem dlaczego masz tak urlop wyliczony. Ja też miałam w całości urlop:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam dziewczyny
mi też skończył się 2 kwietnia macierzyński i kadrowa w mojej firmie wyliczyła mi najpierw zaległy urlop tj 35 dni później bieżący tj 8 dni do momentu skończenia urlopu macierzyńskiego.........a pracuje w budżetówce w opiece społecznej więc to nie prywatna firma w której pracodawca płaci z własnej kieszeni i chce uszczknąć coś dla siebie......a teraz jak napisałyście jak wy macie naliczane to jestem w kropce......
 
Ostatnia edycja:
malinka ja też pracuję w budżetówce i kadrowa nie chce nawet słyszeć że cały urlop za 2009 mi się należy:baffled::-(
 
Też pracuję u prywatnego i dostałam cały urlop za 2009r. Podobno tak jest ,że jak się idzie na wychowawczy to lepiej wykorzystać najpierw cały urlop, bo przepadnie.
 
reklama
Do góry