reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop wychowawczy

Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
2
Witam. Mam pytanie. Mam umowe na czas nieokreslony. Ale po 2 miesiacach pracy poszlam na zwolnienie z powodu pierwszej ciazy, po urlopie maciezynskim przeszlam na bezplatny urlop wychowawczy. Zaszlam teraz w ciaze z drugim dzieckiem I pytanie jest odnosnie czy moge pojsc na zwolnienie lekarsie poniewaz ciaza jest zagrozona. Pytanie czy bede miala placone przez zus zwolnienie czy dopiero urlop macierzynski?
 
reklama
Rozwiązanie
Jestem na urlopie macierzynskim do 26 marca, jestem w ciazy termin na koniec maja, czy po skonczonym macierzynskim moge isc na urlop wypoczynkowy bo mam go sporo a potem na macierzynski?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, że tu chodzi o pieniądze i jako matka Cię rozumiem, ale to co próbujesz zrobić jest zwyczajnie nieuczciwe. Wiesz, że ciąża jest zagrożona, więc nie powinnaś pracować nawet przez jeden dzień. Poza tym kiedyś wrócisz do tej pracy i może być różnie. Później się dziwić, że na rozmowach kwalifikacyjnych padają chamskie komentarze albo kobiecie trudno znaleźć pracę...
 
reklama
Jestem na urlopie macierzynskim do 26 marca, jestem w ciazy termin na koniec maja, czy po skonczonym macierzynskim moge isc na urlop wypoczynkowy bo mam go sporo a potem na macierzynski?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry