reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

urodziłam!!!

encja

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kochane, mam przyjemnośc powiadomić Was Wszystkie, że w ostatki - czyli we wtorek o 3 rano - urodził się w tempie ekspresowym nasz dzidziulek (2650 g i 48 cm). Miał być w połowie marca, ale najwyraźniej uznał, że nie warto czekać. Jesteśmy szczęśliwi. Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamy. Cieszę się, że już jest nasza Ania i dziękuję bardzo wszystkim kobietkom, które mnie na tym forum wspierały
pozdrawiam serdecznie
encja

reklama

blondi_bydgoszcz

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
gratuluje!!! też bym chciała mieć już poród za sobą i móc utulić swoją ukochaną dzidzie, jeszcze raz gratuluje Ania(28 tc)

hogata

czerwcowe mamy 2005
Miasto
Szczecin :)
Rozwiązania
0
GRATULACJE!!!!!! Niech ci maleństwo rśnie w zdrowiu i nie krzyczy za dużo. Buziaki i trzymaj sie!

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Rozwiązania
0
Gratulacje.
Niech maluszek dobrze się chowa i słucha się swojej mamy.
Pozdrawiamy

justine

Czerwcowe mamy '05 Mamy lipcowe'08
Rozwiązania
0
Gratuluję! Niech Ci zdrowo rośnie i dobrze śpi w nocy!

encja

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzięki Wam bardzo. Wszyscy mówią, że dopiero teraz zaczyna się czas próby :) pozdrwiam, encja

eva1977

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
moje gratulacje!!! duzo zdrówka dla Ciebie i Twojego maleństwa!!!

reklama

oliwka29

marzec 05 i sierpień 07
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
Moje gratulacje niech przynosi tyle szczescia i radości co nasza Oliwka :laugh:

reklama

Polecamy

null

null