reklama

Urodzinowe Życzenia Grudniaczków :-)

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez Bodzinka, 13 Listopad 2011.

1. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Cyprianku!!!!
    Roczek to magiczna data,
    która uchyla przed tobą rąbek świata.
    Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
    już nawet coraz mniej płaczesz.
    W tym magicznym dniu,
    życzę ci krasnoludków siedmiu,
    życzę ci cukierków bez liku,
    i słonika w kapelusiku.

Uploaded with ImageShack.us

Cristal i dla Ciebie droga mamo

Ostatnia edycja: 13 Listopad 2011
  2. renczysia

renczysia Szczęśliwa mamuśka :)

Sto latek dla Naszego pierwszego grudniaczka,dużo zdróweczka :*:*:*

3. reklama
  4. Gosia B.

Gosia B. Moderator

wszystkiego najlepszego dla cyprianka!!!!!

To już rok - ale to przeleciało - buziaki!

5. Salomii

Salomii Fanka BB :)

Wszystkiego najlepszego dla naszego pierwszego grudniaczka Cyprianka!
    i dalszego spelniania sie w roli mamy dla Cristal
    :tak:

ehh lza sie zakrecila na wspomnienie tych emocji sprzed roku, pamietam jak stawialam na Missiiss
    :-D a okazalo sie ze to Cristal zrobila nam niespodzianke, pamietam tez obawy o Cristal zdrowko i te wszystkie poprzeplatane emocje ktore staly sie naszym udzialem dzieki temu ze spotkalysmy sie na tym forum.

6. 89gwiazdeczka89

89gwiazdeczka89 Fanka BB :)

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek !!!
    Wszystkiego dobrego dla Cyprianka

7. olcia100

olcia100 Fanka BB :)

powtórzę z głównego

sto lat nasz najstarszy grudniaczku:) i gratulacje dla mamusi za wspaniały pierwszy rok razem!

ja też doskonale pamietam te emocje. Ja wprawdzie nie stawiałam na missiiss ( w sumie nie miałam faworytki) ale info od cristal było OGROMYM zaskoczeniem. Czułam jakby to moja siostra urodziła...to był niesamowity czas...

8. krolcia

krolcia Fanka BB :)

I ja powtórzę z głównego
    Sto lat!

A z racji rocznicy zawitałam sobie na cristalowej opowieści z porodówki.

9. wrublik7

wrublik7 maj'08 grudzień'10 maj'12

Niech rośnie w siłę i w zdrowiu nasz pierwszy listopadowy grudniaczek! całuski i uściski od forumowej ciotki i forumowego rodzeństwa (Wikuni) :-D

10. reklama
  11. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Kasiu ja również powspominam ten magiczny czas narodzin Cyprianka, który miał być Januszkiem :) Tu zaznaczę, że od razu obstawiałam ciebie jako pierwszą rozpakowaną grudniówkę ;-) Twoja wiadomość o narodzinach synka była dla nas zaskoczeniem i łezka się zakręciła w oku ze wzruszenia :-) Również czytałam dzisiaj twoją opowieść z porodówki, która niesie ze sobą masę wspomnień :tak:Doskonale pamiętam te cudowne 9 miesięcy przed narodzeniem Cyprianka i oczywiście poród i pierwsze chwile z maluszkiem. Mogłabym wspominać te wszystkie chwile godzinami...
    Cristalrose z całego serca życzę tobie i Cypriankowi zdrowia, spędzania ze sobą jak najwięcej czasu i żeby się spełniły wasze wszystkie marzenia. Oczywiście wszystkiego dobrego również dla tatusia! ;-)
    KOCHANY CYPRIANKU 100 LAT! MAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANIESZ MASĘ PIĘKNYCH ZABAWEK :-)

12. asjaa

asjaa podwójna mama

:-Dnasz pierwszy solenizant!!!!!

Cyprianku- rośnij zdrowo i pogodnie, samych radosnych chwil życzy ciocia asia:-D:-D:-D

pędzę wspominać (do archiwum;-):-))

Poleć forum