reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinowe Życzenia Grudniaczków :-)

reklama
Wojtusiu, Adasiu!!!
Ile słoników jest na pierzynce,
ile samochodzików w drewnianej skrzynce,
ile gwiazdek jest na niebie,
tyle wiary miej wciąż w siebie.
Takie oto me życzenia
w pierwszą rocznicę twego urodzenia.





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
I dla Gwiazdeczki i Myangel buziaczki!!!​
 
Mam małego kuzyna, który ma na imię Wojtek - kiedy był całkiem mały wymyślił sobie, że jest z Psiej Planety :) I tak mi się coś wydaje, że wszystkie Wojtki mają taką wyobraźnię :) I tej wyobraźni Wam dziś życzę - dzięki niej nigdy nie będzie nudno :) Niech Wojtuś rośnie szybko i będzie coraz większą pociechą!
 
reklama
Wielkie buziole i duzo zdrowka dla kolejnych solenizantow - Adama i Wojtusia! Mam nadzieje ze Myangel sie odezwie kiedys u nas no a Gwiazdeczko - trzymam kciuki za powodzenie i mam nadzieje ze ten dzien bedzie dla Ciebie tak samo radosny jak rok temu! Jestes mama cudownego chlopca!
 
Do góry