reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

reklama
Ja nie planuję nic wielkiego, my, moi rodzice i babcia, jakiś tort itp. Emilka jest jeszcze za mała żeby wiedzieć co to urodziny i domagać się imprezy więc po prostu obejdzie je jak każdy z nas, ciastko, herbatka i rodzinne spotkanie :) No i prezenty! W tym roku już będzie radość z odpakowywania :)
 
U nas też będzie kameralnie. Pewnie moja siostra z rodziną i dziadkowie. Korzystając z faktu że Adaś nie będzie jeszcze świadomy tego co się dzieje, chcę za pieniążki z urodzin kupić mu łóżko. Więc dostanie jeden wielki prezent.
 
u nas tez nie bedzie dzieci beda sami dorosli ale np Zuzia juz wie ze bedzie miala urodziny i potrafi wymienic kto na nich bedzie i ze beda spiewac sto lat i ze bedo prezenty:))
ze wzgledu ze mala uwielbie myszke minnie to w tym roku wszystko bedzie z minnie:)) juz jej nawet kupilam sukienke minnie na allegro za 10 zl:p
 
U nas w tym roku urodziny Koko będą pewnie w mniejszym gronie(w tamtym roku połączone były z parapetówą). Młoda potrafi już zdmuchnąć świeczki, także specjalnie dla solenizantki będzie tort i dwie świeczki. U nas również nie ma dużo dzieci w rodzinie, ale Koko zajmie zaszczytne miejsce przy stole ustrojone balonami i serpentynami. Przyjdą oczywiście moi rodzice i dziadkowie, młodszy brat z rodziną i chyba chrzestna z mężem i dziećmi. Nie planuję nic na ciepło do jedzenia, tylko jakieś sałatki, wędlinki i coś na słodko. aha no i oczywiście szampan i głośne STO LAT dla Karolinki.
 
U nas urodziny będą w drugi dzień świąt. Tak mi "najwygodniej" ;) Będą sami najbliżsi, ale to i tak w sumie kilkanaście osób. Znów sama upiekę tort, mam nawet koncepcję - na pewno widziałyście tort tęczę. Ja chcę zrobić warstwy w narastających odcieniach różu. Mam w planie w listopadzie zrobić test, na urodziny mojego brata. Ciekawe, czy spodoba mu się różowy tort :D
 
u nas też kameralnie i rodzinnie, na duże imprezy z masą dzieciaków jeszcze przyjdzie czas. na prezent absolutnie nie mam jeszcze pomysłu. tzn pomysł był, ale ukradli mi go moi rodzicie, od nich Q dostanie biegowy rowerek.
Mła, piękny pomysł z tym tortem!
 
Ja nie mam kompletnie zielonego pojęcia kogo zaprosić na urodziny Maciejka bo chętnych na pewno będzie masa no ale moje mieszkanie nie pomieści nie wiem ilu ludzi, chciałabym zaprosić koleżanki które mają dzieci ale obawiam się że oszaleje wtedy bo wystarczy jak się zejdą Maciuś i koleżanki synek 5 lat to w domu istna masakra darcie krzyki bieganie. Także jeszcze muszę się bardzo dobrze zastanowić i zrobić tak żeby nikt się nie obraził że go nie zaprosiłam.

Na prezent myślę nad czymś związanym ze strażą pożarną bo Maciuś ma na to fazę lata z rurą od odkurzacza i w kamizelce odblaskowej i gasi pożary a wygląda to tak
IMG_4652.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4652.jpg
    IMG_4652.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 207
reklama
Do góry