reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

L

Lucky

Gość
Kiedyś juz stworzyłam wątek o pokoiku ale nie miał brania więc go skasowałam,
ale teraz postanowiłam znowu taki stwozyć, bo widzę że mamusie wzieły się za kąciki dla dzieciaczków.
Jak mozecie to wstawiajcie fotki.

reklama
L

Lucky

Gość
Mam prośbę do mamuś które już wczesniej na innych wątkach pokazywały kąciki dla maluszków, aby tutaj ponownie wkleiły zdjecia.

malgosia_76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja w przyszłym tygodniu.
Chociaż znają siebie, to może nigdy. Nie mam zdolności technicznych do obsługi aparatu , potem kompa. Jak to zrzucić, a mąż puka się w głowę jak mu mówię, że chcę zdjęcia wstawiać.

magdusiek

Październikowa Mama 2005
Rozwiązania
0
Ładniutki... Fajnie masz, że już wszystko gotowe.

malgosia_76

Rozwiązania
0
Kaszu,
Pięknie możesz sie szykować na Malutką.
Doxa to miała nosa! Wszystko gotowe od sierpnia i patrzcie. Przyda sie jak nic zorganizowanie naszej pierwszej Mamusi!

reklama

efunia

Miasto
zar
Rozwiązania
0
ja pierdziu kaszu
ale masz baterię butelek!
a podobno się nastawiamy wszystkie na karmienie cyckiem ;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry