reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

Nie da się właśnie, więc trzeba będzie wykombinować coś innego. Okno wysokie na 1,5 m a szerokie na ok. 1,2.
 
reklama
To ja wam pokaze pokoik Josha jak uzadzilam jak bylam z mlodym w ciazy.

tam stoi torba spakowana do szpitala, a na szafie lista dla P co ma zrobic jak mnie nie bedzie (zalozyc posciel itp)

wanienka czekala na 1wsza kompiel :)

i szafo- sciana - odbicie :D taki mialam fotel i poduche do karmienia, ktora poczatkowo miala sluzyc tylko jako ozdoba :)

Teraz Josh zamiast lozeczka ma lozko pietrowe i troche szafy musielismy scisnac :)
a za drzwiami tej wielkiej lustrzanej teraz (w zasadzie za lewym skrzydlem) stoi w srodku komoda dla Madusia :)

teraz dzidzia bedzie miala swoj kacik u nas w sypialni. Jak juz ogarniemy to tez dodam foty :)
 
świetnie wyglądają puchatek, kłapouchy w ramkach :)
a wiesz ja to kupilam jaki taki 3pak. Gotowe. Chyba 8 funtow za to wtedy dalam :)


alexandra ja najpierw mialam zaslony rolke na sciane i lampe (taki zestaw w ten sam motyw) a potem myslalam na jakim tle im bedzie ladnie. No i wyszedl blekit :)
 
...dla dziewczynki mialam koncept- emilka truskaweczka e-erdbeerland.jpg...ale dla chlopczyka...totalna pustka:o(
 
reklama
My mieliśmy malować, ale odpuszczam, bo w tym lub przyszłym roku mają nam kłuć ściany w celu wymiany przewodów elektrycznych, więc szkoda mi teraz w malowanie inwestować... Także po prostu na białe ściany znajdę póki co jakieś ładne naklejki...

Śliczne pokoiki Dziewczyny. :)
 
Do góry