reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

My wstawimy łóżeczko do naszej sypialni i na razie zamierzam tylko zrobić właśnie taki kącik dla Maleństwa-i zamiast naklejek powiesimy tylko drewniany napis-imię Malutkiej(które sama pomaluję:)zdjęcia,no i oczywiście zabawki na łóżeczko-karuzela itd.ale nie chcę,żeby cały pokój był taki kolorowy bo to w końcu też nasza sypialnia-w przyszłości gdy Mela przejmie cały pokój lub się przeprowadzimy(mam nadzięję, że to drugie)to na pewno zrobimy jej kolorowy,dziecięcy pokój,ale narazie będzie musiał wystarczyć kącik w sypialni:)chcę przede wszystkim zeby był przytulny dla małej i komponował się z resztą sypialni, prawdopodobnie powstanie dopiero w marcu,bo mój mąż będzie wtedy robił nową szafę, odmaluje pokój itd.więc na razie tylko sobie wyobrażam jak będzie to wyglądało, ale jak już będzie to też wrzucę zdjęcie "kącika Melci":)
 
reklama
ja jeszcze nie mam urządzonego:( mąż zaczął robić przemeblowanie przed świętami i jakoś mu się nie śpieszy, żeby je skończyć:wściekła/y: ale już przynajmniej mam część rzeczy kupionych
 
mój M ma od 10tego lutego urlop więc zaczynamy....mam nadzieję. ale jeszcze o radę tu poproszę, bo mi dziołuszki obiecały pomóc w aranżacji:D:D
 
Mały na początku będzie spał z nami w kołysce. wszystkie jego rzeczy będę w dziecięcym pokoju który aktywnej eksploatacji prze Kacperka ma w najbliższym czasie przejść lifting. Też chcę co nieco pozmieniać bo mi się już znudziła ta aranżacja. Wszędzie był właśnie kubus w ramkach a teraz chce jakies naklejki ze zwierzaczkami jak u pandorki.
 
Ja póki co kupiłam naklejki. ;) No i komodę mamy skręconą, ale zdjęcia będę robić, jak urządzimy.
2541031.jpg2540913.jpg
 
reklama
Do góry