reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

Asiunia, Ty dorabiaj jako dekorator wnętrz koniecznie :-). Chyba, że właśnie tym się zajmujesz zawodowo, bo nie wiem ;-).
 
reklama
cz2 mojej jakze zacnej wypowiedzi:-D

nad lozeczkiem bym dala to IKEA | Tekstylia dla dzieci | Bladachimy | FABLER | Baldachim fajnie zabudowaloby pusta przestrzen i nie zabralo wam weny na przyszlosc.
(BO ja wogole zawsze uzadzam pokoj tak zebym potem mogla cos zmienic bo nie lubie monotonni- a zeby nie stracilo na urodzie) rozlozone nad lozeczkiem naprawde wyglada cudnie.
a na sciane nad komoda dalabym imie maludy BAJKOWE LITERKI DEKORACYJNE NA ŚCIANĘ IMIĘ 16CM (1467219466) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (te bialo zielono rozowe "julka" albo "hania") ale tak po ukosie bo wiem ze Weronika jest dlugie i fajniej by bylo po ukosie.

o mniej wiecej tak

sorki za niedokladnosc i za "Marysia" (nie znalazlam weronika ;-)) ale mam nadzieje ze wiesz o co mi loto:-D

aha i ten obraz moze byc w bialej ramce lub najlepiej w takiej pod kolor mebli waszych lub tej belki :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
asiunia/B] nie chcialabys widziec teraz mojej miny. SZCZEKA MI OPADLA I ODBILA SIE OD BRZUCHA MOJEGO HAHAHA
DZIEKI DZIEKI DZIEKI
ale ja Cie jeszcze wykorzystam. nie boj nic!!
jeszcze musze raz to przeanalizowac bo na razie tak tylko przegladam, ale dzieki dzieki.
ta narzuta ktorej link wrzucilas troche droga - mam rodzine w uk, moglabym kupic i by mi w lecie przywiezli, ale jakbys cos tanszego znalazlam w tym stylu, albo widziala jak bedziesz w primarku albo gdzies to please daj znac, zaraz tam wysle kogos:) oczywiscie asiunia przy okazji nie specjalnie, wiem ze lezysz itd. takze nie stresuj sie :) nie chce Cie obciazac i tak wielkie dzieki:*
baby dzieki,ten obraz tez mi sie podoba:)

a reszta dziołuszek niech tez sie wypowiada:) czekam czekam
 
morgaine ja tylko przykladowo rzucalam linki zebys wiedziala o co mi chodzi, a nie ze konkretnie to i koniec :-) ja sama zawsze ukladam sobie wizje a potem szukam najtanszych odpowiednikow :D pozatym nigdy nie robie wszystkiego na raz tylko np dzis kupuje dywan i kwiaty a za 2-3tyg jak beda pieniazki kolejne. Po malutku :-)

Jak cos zobacze i wyczaje to dam Ci znac - obiecuje! Tylko musisz mi powiedziec w jakich kolorach ten pokoj zrobisz i jaka bedziesz miec koncepcje zeby wiedziec na co mam patrzec :-)
 
hehe ;-) super pomysl z wazonem, ale ja wsadzilabym tam cos juz niekwiatowego, nie wiem, jakies suche badyle ;-) cos ciemnego

morgaine
, obraz - jakos nie podobaja mi sie te, co pokazywala baby, a zdjecia na ramach tez nie bardzo, chyba, ze jako plakat czarno - bialy :-) ja bym predzej wolala jakies wlasnie duze, czarno-biale foto

np taki plakat: I LOVE NEW YORK - Plakat, Plakaty 158x53 cm (1463426582) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

a posciel wole nadal fruta :-D

mi si podobaja strasznie napisy nad lozkiem, ale u mnie nie ma jak, u ciebie tez nie bardzo, chyba, ze lozko przestawisz ;-) :-D

takie cos: http://czterykaty.pl/czterykaty/5,60225,8288378,Metamorfozy__przytulne_sypialnie.html?i=14
 
reklama
a mnie sie wydaje ze chociaz sztuczne (no bo w takim wazonie innych sie nie da) to kwiaty w pokoju musza byc :-) nadaje to takiego zycia. Ale to jak dla mnie oczywiscie :-D (i to mowi ta co sama podobna kompozycje ma z suchych ikeiowskich badyli :-D -ale za to inne kwiatki mam :p )
 
Do góry