reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

ja w sypialni mam takiego kwiata, co to od jakis 7 lat opiera sie ususzeniu. co jakis czas wyglada jak zupelnie zdechly badyl, ale jak juz chce wyrzucic - nagle oblewa sie zielonymi paczkami ;-) masakra z takim, zdecydowac sie nie moze, uschnac czy nie.
to tak a propos dywagacji, suchy badyl czy zywy kwiat :-D
 
reklama
żywy kwiat::D:D:D

dziołuszki
DZIĘKI
aenye ja też od paru dni wolę fruta, bo apple za bardzo różowo do tego, poza tym go nie ma bo to był hit i rozszedł się jak ciepłe bułeczki - no trochę muszę być oryginalna a nei że hiciory będę kupować;)

co do plakatu to właśnie takie cóś miałam na myśli zanim jeszcze zaczęłam malować sypialnie, tylko zastanawiałam się nad: miasta, stare uliczki, kwiaty... ale biało-czarny do komody faktycznie lepiej. w ogóle kiedyś to marzyły mi się w sypialni czerwone usta na białym tle:) no teraz to różowe bym musiała znaleźć hahaha zresztą nigdzie takowych nie widziałam.

no i jezscze jedno
asiunia łóżeczko nie wejdzie tam za komodę. łóżeczko może być albo:
wzdłuż naszego łóżka, wzdłuż ściany pod obrazem/plakatem/zdjęciem lub tam gdzie teraz komoda a komoda pod obrazem/plakatem/zdjęciem.
podobają mi się też literki dziecka i na pewno coś takiego sobie sprawię - za to nie lubię baldachimów:( ta sypialnia jest mała, myślę że lepiej bez tego, a ten z ikei to kompletnie nie wiem na czym polega montaż (do sufitu i te wiszące firanki na boki łóżeczka się rozchyla?)
no i wtedy nie ma miejsca na wazon jak wstawię łóżeczko pod obraz lub wzdłuż łóżka. ale wazon przy moich dzieciakach to by się rozbił w tydzień haahah ale mogę spróbować (moja mama ma kwiaciarnie także wazonów, kwiatków i sztucznych badyli mam pod dostatkiem, mogę przymierzać i oddawać:D:D)

laski więc kolejne pytanie: czy nie lepiej komoda pod obrazem, a łóżeczko tam gdzie komoda i te literki co asiunia wstawiła.
czy łóżeczko bliżej mojego łóżka - na razie literki tu gdzie teraz zdjęcie/obraz, a obraz/zdjęcie na ścianie nad komodą (potem kiedy łóżeczko już zniknie albo się oddali od naszego łóżka to obraz na tę ścianę co asiunia pokazała.

no i teraz plakat taki jak aenye czy coś takiego:
FOTOTAPETA, FOTOTAPETY na ścianę - 183x254 cm (1464651921) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
wzór coś w stylu FM0481 tylko nie jako fototapeta na całą ścianę tylko wielkości obrazu.
 
Ale Wam zazdroszczę urządzania pokoików. Mi się włącza wicie gniazda, planowanie, jakie meble, kolory itp. Ale dla Gabi będę urządzać dopiero pod koniec czerwca albo na początku lipca jak nasz współlokator się wyprowadzi. Chyba, że koleś wcześniej się podda jak będzie w nocy Mała płakać ;P Narazie mamy zagracone dwa pokoje i nie mamy gdzie wynieść mebli z nich :/ Ale coś za coś, przynajmniej zaoszczędzamy na czynszu, bo cały płaci ten chłopak.
 
morgaine, fajne, ale mi jednakowoz bardziej zdjecia. taki klasyk po prostu. ewent. fajne z takim patentem, ze cale zdjecie czarno-biale, a pozostawiony jeden maly element w kolorze (np oczy czy cos tam).
ale tak po prawdzie to sie wam musi podobac, grac z tym, co juz macie, wiec sama bedziesz wiedziala najlepiej!
 
dzieki aenye.
a moze posciel jeszcze jakas bardziej kontrastowa....jakas ostra zielen?
ehh ja to juz zaczynam naprafdę wymyślać. w poniedziałek kupuję pościel. jak nie wynajdę nic innego to fruta pink. ma przescieradlo w komplecie i to mi pasi:) a apple nie wiadomo kiedy przyjdzie...
chociaz sa nowe wzory mini mini - kolekcja 2011, widziałaś aenye? w sumie nic hitowego, bardziej podobały mi się dla faceta 'marynarskie'motywy...

aenye a jaką Ty w końcu masz pościel bo ja już się pogubiłam....
asiunia a jak na drugie imię będzie miał Maddox, bo chyba się nad tym zastanawiałaś kiedyś sporo...
 
wiesz nie mamy 2go imienia, ale dla Josha tez nie mielismy do momentu az Pani w urzedzie zapytala nas sie o to przy rejestracji :-D takie krejzole bylismy :-D takze u nas wszystko jest mozliwe :-)

oki kozystajac z tego co napisalas to moja propozycja na ustawienie z lozeczkiem na waszej scianie :D

nad opcja nr dwa pracuje :-D
 
ciezko mi idzie w druga strone to zrobic ale widzialabym to tak:

komoda przy was, lozeczko na tamtej scianie i dokladnie to samo co na rysynku wyzej, czyli wazonik na komodzie i nad lozeczkiem literki a wtedy na tej scianie co teraz masz komode jakis duzy obraz czy co tam lubisz:-D no i ten dywan ;-)

no i genialne masz te koszyczki zielone - zawsze pasuja:tak::-) takze jak ma byc ta posciel + te koszyczki to zostalabym wlasnie przy takiej kolorystyce :-) z tym ze znajac nas kobiety - wszystko sie moze zmienic:-D

no to mam nadzieje ze mnie rozumiesz (i bron Boze nie kaze Ci kupowac tych konkretnych rzeczy tylko to tak dla przykladu podaje;-)- zrozumiane:-D?) :tak:
 
reklama
O3:)
geniusz jestes:)
bardziej podoba mi sie opcja z plakatem czy obrazem i literkami ale ta naklejka faktycznie duzo tansza, a jeszcze musze kupic dywan:D i posciel, no flakonik zielony juz zamowilam u mamy:)

napisze do Ciebie na priv bo nie chce tu dziewczynom zasmiecac. pokazemy im efekt koncowy wspolpracy;)
 
Do góry