reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

Cześć
Nie boję się znieczulenia bo nie ma czego w tej chwili większość operacji i zbiegów we wszystkich szpitalach jest robiona na takim znieczuleniu :-) Czy to żylak czy kolano czy cesarka to takie samo znieczulenie dają :-) Narkoza w tej chwili jest bardziej niebezpieczna niż zzo więc nie ma się co martwić na zapas ;-) Jeśli chodzi o sprzęt to Eskulap ma dokładnie takim sam jak na Wyspiańskiego więc jak jest coś bardzo nie tak to i Eskulap i Wyspiańskiego odsyłają do wojewódzkiego, Który to też nie wszystko posiada i często się zdaża że odsyłają do szpitala w Katowicach-Ligocie :baffled:
Ale ja nie zakładam żadnych takich rzeczy!!!!!!!!!!
Jak na dzień dzisiejszy to chcę rodzić naturalnie ale to się okaże bo termin mam na 09.08. A od 01.08. do 09.08. jest Eskulap zamknięty :-:)-:)-:)-:)-:)confused2::confused2::confused2: na pierwszą wizytę idę teraz w czwartek tj.02.07. do dr Biernackiego no więc będę wiedziała coś więcej :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć
Ja już po wizycie konsultacyjnej u Biernackiego- bardzo miły facet :-D podotykał, pozglądał i powiedział, że wszystko wysoko pozamykane :-) Następną wizytę mamy końcem lipca na KTG i zobaczymy co dalej mam nadzieję, że albo zejdzie Młody już do porodu albo bez zmian będzie baaaaaaardzo wysoko ;-)
Jestem przerażona trochę bo od 01.08.do 09.08. Eskulap jest zamknięty a ja mam termin na 09.08. więc mam nadzieję, że mojemu Jaśkowi nie zechce się w tym czasie przyjść na świat :-( Bo jak nie tam to nie wiem gdzie będę rodziła jestem już w 100% psychicznie nastawiona na Eskulap :-(
 
hej! No to trzymam kciuki za to żebyś wytrzymała do 10.08 a później zaraz wszystko opisz!! :) Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, ale mam jeszcze sporo czasu bo termin mam na styczeń. Mam nadziej, że do tego czasu rozwieją się moje wątpliwości. Tak w ogóle to chciałabym już urodzić bo robię się już okrąglutka :wściekła/y:jak ja to zrzucę o matko!!!!
 
Wagą się nie martw to takie kochane sadełko ;-);-);-) Choć ja na szczęście tylko 8 kg przytyłam ale za to cały czas się martwiłam, że nie tyję i na każdej wizycie u gina musiał mnie uspakajać, że jakby Młody był głodny to ja też bym była a skoro nie jestem.......
No a nóżki to ja teraz mocno trzymam razem :-):-):-) co by się Jaśkowi nie chciało wyjść wcześniej :no2::oo:
 
witam,1 czerwca rodzilam swoja Amelke w wojewodzkim i jestem pod wielkim,pozytywnym wrazeniem.Swietna opieka i nad rodzaca i pozniej nad maluszkiem.Jesli znow bede kiedys rodzic to z pewnoscia tam.
 
Rodziłam tez w wojewódzkim! Opieka położnych na sali porodowej jest rewelacyjna!!!!:-) Mogłam korzystać ze wszystkich "pomocy". :tak: Przy 4 cm zaproponowali mi wannę ale stwierdziłam, że jeszcze chwile poczekam - niestety już nie zdążyłam... :-p:-p
Potem spędziłam tam 5 dni! Oprócz tego, że jedzenie jak dla wróbelków :eek: to jestem zadowolona. Pielęgniarki i położne w porządku. Pediatrzy rewelacyjni. :-)
 
Czekam linabb na twoją relację. I czytam wszystko co tam piszecie więc piszcie dziewczyny!!! Pozdrawiam mamuśki
 
Cześć dziewczyny
Udało się nam rozpakować przed zamknięciem :-) i mam już mojego Jaśka :-D niestety musiałam mieć cc. Poród mieliśmy dość długi bo o 9:00 zostałam przyjęta na oddział o 10:00 kroplówka z oxy i spacerek o 14:30 przy badaniu odeszły mi wody i dalej spacerek o 17:30- 1cm :baffled: o 18:00 dostałam znieczulenie i postęp porodu był o 100% z 1cm zrobiły się 2cm :baffled: o 21:00przestało działać znieczulenie a ja dalej miałam tylko 2cm no już prosiłam o cc (dokładnie tak samo moja mama się męczyła rodząc mnie i brata taka uroda) miałam dość. No i o 21:55 przyszedł na świat mój synuś Jak mnie otworzyli to się okazało że mam rozwarcie na 2,5cm a Jasiek miał trochę źle ustawioną główkę i to też była przyczyna że się nie otwierałam.
Jedno jest pewne w innym szpitalu kazaliby mi się męczyć Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i z czystym sumieniem mogę polecać Eskulap :tak::-):-)
 
reklama
Jedno jest pewne w innym szpitalu kazaliby mi się męczyć Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i z czystym sumieniem mogę polecać Eskulap :tak::-):-)

Linabb Ogromne gratulacje!!!:-):-)

Mogę Cię zapewnić, że w Wojewódzkim po odejściu wód możesz się max. "męczyć" 6 godzin. Potem już wywołują albo robią CC.
Żaden lekarz nie chce ryzykować życia dziecka.
 
Do góry