reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez M.C., 4 Kwiecień 2008.

1. M.C.

M.C. Zaciekawiona BB

Witam!
    Czy któras z "forumowiczek" robiła USG 4D w Bielsku???
    Mam namiery na 2 lekarzy: dr Baliś z Bimedu i dr Bodzek w Euromedice.
    Możecie kogoś polecić/odradzić??? Wiem, ze najlepsze USG robią pod Bukami ale nie ma juz miejsc :-(

2. jagi_olik

jagi_olik Zaciekawiona BB

polecam doktora Balisia, będzie ciekawie

3. reklama
  4. Carol_ka

Carol_ka Mama Filipa i Leny :)

Witam

Ile kosztuje zrobienie takiego USG ??

5. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Witam dziewczyny czy możecie wyrazić swoje opinie na temat szpitali w Bielsku w którym najlepiej rodzić?

6. ciacho

ciacho Początkująca w BB

słyszałam,że w wojewódzkim jest ok. ja zamierzam tam rodzić , moje znajome rodziły tam wcześniej i nie narzekały.

7. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Też tak właśnie słyszałam w którym jesteś tygodniu?

8. ciacho

ciacho Początkująca w BB

w 30 . mam termin na marzec:szok::-D

9. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

Witam:-). A ja osobiście polecam Szpital Ogólny na Wyspiańskiego. Dlaczego:confused:??? Miałam praktyki przez 2 tygodnie na tamtejszym oddziale położniczym i noworodkowym i widziałam, jak tam zajmują się kobietą przed, w czasie i po porodzie oraz maluchami (jestem pielęgniarką). Polecam szczególnie położną o nazwisku Lach (świetnie prowadzi poród), ale i innym położnym nie mam w zamiarze umniejszać. Jak dobrze pójdzie to tam właśnie bym chciała rodzić:tak:.

10. reklama
  11. Artemida

Artemida Wrześniowe mamy'08

Rodziłam we wrześniu w szpitalu na Wyspiańskiego. Niestety moje odczucia nie są tak rewelacyjne jak twoje. Wszystko zależy od personelu na który się trafi - może akurat nie trafiłam zbyt szczęśliwie. Poród jak poród. Natomiast opieka po porodzie pozostawia wiele do życzenia. W zasadzie tej opieki nie bardzo sobie przypominam. Na pierwszą noc po porodzie dzieci są zabierane aby mamy mogły odespać ciężkie przeżycia. Dziecko zabrano dopiero o północy a oddano o 5 rano. Mała płakała w niebogłosy - potrzebowałam godziny aby ją uspokoić. Generalnie - nie jest źle ale pierworódkom tego szpitala nie polecam.

12. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Osobiście jeszcze nie rodziłam.... Ale opinie na temat szpitala wojewódzkiego są tak samo różne jak i o szpitalu na Wyspiańskiego. Jedna z moich koleżanek była zadowolona z Ogólnego a druga pluła sobie w brodę, że tam trafiła!

Ja natomiast chwalę sobie oddział ginekologiczny w Wojewódzkim bo spędziłam tam (niestety) troszkę czasu. A i rodzić też tam pewnie będę bo mój ginekolog-położnik tam pracuje....

Poleć forum