reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

reklama
Witam . Ja rodziłam 4 lata temu na Wyspiańskiego i byłam bardzo zadowolona. Pierwszej nocy po porodzie chciałam mieć dzidziusia ku sobie i mi nie dano bym odpoczeła sobie. Szpital godny polecenia. Teraz też jestem w ciży w 10 tygodniu i napewno będę rodzić na wyspiańskiego. Złe zdanie mam na temat wojewódzkiego. Tam od razu dają dziecko po porodzie do mamy i nic ich dalej nie obchodzi. dziewczyna świeżo po porodzie a ma sama przewijać , kąpać itp. I do tego dzidzi w wojewódzkim może dodatkowo dorobić się jakiejś choroby lub bakterii. Moja znajoma tam rodziła i nie poleca tego szpitala. Dla mnie wojewódzki nie istnieje!!!
 
Witam Mnie to denerwuje w wojewódzkim że od razu po porodzie matka ma zajmować się dzieciątkiem. Ja po porodzie urodziłam 5.15 rano a wstałam z łóżka dopiero po 20 wieczorem. Tak mnie poród osłabił, co wstawałam to mało co nie mdlałam i wtedy na pewno nie mogłabym zająć się dzidziusiem , a na męża pomoc nie mogłam liczyć bo pracował. a w wojewódzkim nie patrzą się na to że mama może być słaba dają dziecko po porodzie i mają z głowy , mają czas na plotkowanie. Koleżanka jak rodziła w wojewódzkim to po porodzie gdy wzywała pielęgniarkę to czekała ponad godzinę by ktoś do niej przyszedł.
 
Witam
Ja polecam Esculap w Bielsku-co prawda jeszcze tam nie rodziłam...ale już za kilka dni sprawdzę to na własnej "skórze"...ale spotkałam się z wieloma bardzo dobrymi opiniami na temat taj kliniki.Pozdrawiam wszystkich:-)
 
Witam
Ja polecam Esculap w Bielsku-co prawda jeszcze tam nie rodziłam...ale już za kilka dni sprawdzę to na własnej "skórze"...ale spotkałam się z wieloma bardzo dobrymi opiniami na temat taj kliniki.Pozdrawiam wszystkich:-)
Beatko, na pewno bedziesz zadowolona :tak::-)
 
czesc ciezarowki chetnie podziele sie z wami opinia na temat szpitala bo w styczniu 2009 zostalam mamusia a rodzilam w wojewodzkim. Jestem zadowolona z tego szpitala choc wiele opinii slyszlam. Nie mielismy wlasnej poloznej, ta ktora sie nam trafila byla sympatyczna, podczas porodu moglam korzystac z wanny, pilki, moglam przyjmowac pozycje jakiekolwiek :pP
Informowaly mnie co mi podaja, na ile rozwarcie, etc etc
Moze jedynym mankamentem bylo to ze mnie naciela-samo naciecie nie boli, ale akurat mnie goilo sie 2 tygodnie i bardzo szwy bolaly.
Dzidzius po porodzie jest caly czas ze mna ale obok mnie lezala dziewczyna ktora chciala sie wyspac i oddala dzidka poloznym, one bez problemu go wziely i dopiero rano oddaly.
 
reklama
Witajcie! Rodziłam w listopadzie 2007 w szpitalu wojewódzkim i jestem naprawdę zadowolona.Położne ok,lekarze to samo no może rzeczywiście panie od noworodków nie są zbyt chętne do pomocy , ale da się to przeżyc.:-)
 
Do góry