reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

M.C.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2008
Postów
23
Witam!
Czy któras z "forumowiczek" robiła USG 4D w Bielsku???
Mam namiery na 2 lekarzy: dr Baliś z Bimedu i dr Bodzek w Euromedice.
Możecie kogoś polecić/odradzić??? Wiem, ze najlepsze USG robią pod Bukami ale nie ma juz miejsc :-(
 
reklama
słyszałam,że w wojewódzkim jest ok. ja zamierzam tam rodzić , moje znajome rodziły tam wcześniej i nie narzekały.
 
Witam:-). A ja osobiście polecam Szpital Ogólny na Wyspiańskiego. Dlaczego:confused:??? Miałam praktyki przez 2 tygodnie na tamtejszym oddziale położniczym i noworodkowym i widziałam, jak tam zajmują się kobietą przed, w czasie i po porodzie oraz maluchami (jestem pielęgniarką). Polecam szczególnie położną o nazwisku Lach (świetnie prowadzi poród), ale i innym położnym nie mam w zamiarze umniejszać. Jak dobrze pójdzie to tam właśnie bym chciała rodzić:tak:.
 
Rodziłam we wrześniu w szpitalu na Wyspiańskiego. Niestety moje odczucia nie są tak rewelacyjne jak twoje. Wszystko zależy od personelu na który się trafi - może akurat nie trafiłam zbyt szczęśliwie. Poród jak poród. Natomiast opieka po porodzie pozostawia wiele do życzenia. W zasadzie tej opieki nie bardzo sobie przypominam. Na pierwszą noc po porodzie dzieci są zabierane aby mamy mogły odespać ciężkie przeżycia. Dziecko zabrano dopiero o północy a oddano o 5 rano. Mała płakała w niebogłosy - potrzebowałam godziny aby ją uspokoić. Generalnie - nie jest źle ale pierworódkom tego szpitala nie polecam.
 
reklama
Osobiście jeszcze nie rodziłam.... Ale opinie na temat szpitala wojewódzkiego są tak samo różne jak i o szpitalu na Wyspiańskiego. Jedna z moich koleżanek była zadowolona z Ogólnego a druga pluła sobie w brodę, że tam trafiła!

Ja natomiast chwalę sobie oddział ginekologiczny w Wojewódzkim bo spędziłam tam (niestety) troszkę czasu. A i rodzić też tam pewnie będę bo mój ginekolog-położnik tam pracuje....
 
Do góry